Skocz do zawartości
poczatkujacygrower

Spider Farmer 1000 (3x Royal Cookies AF, 2x LSD AF) Box 60x60x160 (0,36m2).

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@poczatkujacygrower haha ? pamiętam też się bałem przy pierwszym razie ale to nie boli nie bój się ? widziałem już parę razy że ludzie coś urywali przy lst. Ale nie wiem jak trzeba to lst robić żeby roślinę połamać.... Chyba młotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEN 15 VEG LST 

Oceńcie czy wszystko git, co mozna poprawić itp.

 

@Seba691  to moje drugie lst w zyciu jak cos ? Moj znajomy złamał podczas lst bo robił lst 2h po obwitym podlaniu 

 

1.jpg

1a.jpg

2.jpg

2a.jpg

3.jpg

3a.jpg

4.jpg

4a.jpg

wszystkie.jpg

wszystkie2.jpg

Edytowane przez poczatkujacygrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sznurkach to słabo sie robi lst. Bo te małe odrosty też mozna by do gleby, główny też troszke mocniej. Może pomysl nad jakimis drutami? Czy jak to sie tam nazywa, żeby w ziemie wbić.

I jak wysoko trzymasz lampę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Farmerka napisał:

Na sznurkach to słabo sie robi lst. Bo te małe odrosty też mozna by do gleby, główny też troszke mocniej. Może pomysl nad jakimis drutami? Czy jak to sie tam nazywa, żeby w ziemie wbić.

I jak wysoko trzymasz lampę?

Znaczy ja za 2 dni dociągnę bardziej jak już się przyzwyczaja do zgięcia. Myslalem ze specjalnie sie robi lst zeby te male odrosty szły w gore a nie od dolu w gore. 

Lampe trzymam na wysokosci 60-70cm nad głównymi szczytami. Na flo zmniejsze do 30-40cm

 

Po kilku dnia bede sznurkami rozdzielal kazdy rozrost zeby kazdy dal dobry plon. Szkoda ze nie mam zdjec z mojej pierwszej uprawy, zajebiscie to wygladalo

Edytowane przez poczatkujacygrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia A mam taki sam namiot 4 rośliny w tych 11litrach to za dużo, ja dawałem 3 i było ciężko to ogarnąć przy dobrym LST oczywiście mowa o automatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kondziu napisał:

Z mojego doświadczenia A mam taki sam namiot 4 rośliny w tych 11litrach to za dużo, ja dawałem 3 i było ciężko to ogarnąć przy dobrym LST oczywiście mowa o automatach.

Szykuj się bo na następną fotorelacje bede robic 9x 7l 20x20x27cm ? :smokelots:

 

14 minut temu, Farmerka napisał:

@poczatkujacygrower robiąc lst odsłania sie odrosty, ale również chodzi o to żeby wszystkie odrosty jak i główny szczyt byl na tym samym poziomie. 60-70cm nie za wysoko? Ja bym obniżyła do 40cm 

Wiesz z tego co obserwowałem forum to posiadasz ten sam led. Sprawdzałem instrukcje i tam jest napisane że rosliny otrzymują najlepsze spektrum swiatla na wysokosci lampy 60-70cm. Natomiast na kwitnienie zaleca się obniżyć do 30-40cm. Popełniłem ten błąd na początku trzymając lampe na 30-40cm to przez pierwsze 3 dni listki zmieniały się w łódeczki (zaginały się) po podniesieniu wszystko wróciło do normy.

Co do lst no wlasnie starałem się wszystkie odrosty odsłonić. Co prawda faktycznie nie jest jeszcze tak nisko jakbym chciał no ale mysle ze w niedziele juz bedzie wszystko git. Spojrzałem tez na rosliny i no wydaje mi się ze odrosty są na wysokości glownego szczytu. Znaczy jedna czy 2 rosliny jeszcze są do dogiecia ale to w niedziele zrobie ostatecznie ?

 

Ogólnie to dziękuje za kazda odpowiedz ? Zawsze moge się odnieść i poznać inny punkt widzenia 

Edytowane przez poczatkujacygrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antonio Pinto - Shot Caller

DZIEN 19 VEG 

Zaraz dobiegnie 21 dzień życia rośliny, jak myślicie zakupić biohumusa i dać im jedną dawkę jeszcze na weg czy wystarczy im ? Uzywam tej pełnowartościowej ziemi na 3tyg zycia rosliny. Jezeli po zdjęciach rozpoznajecie ze juz FLO to tez mozecie dac znac. Wstawiłem już filtr weglowy do boxa.

Dopytam tez czy dobrze się rośliny prezentują jak na 19 dzien zycia. Czy im czegoś może nie brakuje? Czy jest szansa na 50g z doniczki xD ? Bo chce zrobić z tego boxa tyle zeby nie musieć już kupować przez rok hahah

IMG_20200907_111438.jpg

IMG_20200907_111444.jpg

IMG_20200907_111455.jpg

IMG_20200907_111502.jpg

IMG_20200907_111508.jpg

IMG_20200907_111516.jpg

Edytowane przez poczatkujacygrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Szym napisał:

@poczatkujacygrower czego sądzisz że nikt nie czyta?

A bo tak mało ktoś się odezwie ;( Nie wiem czy jak na 21 dzień to czy to dobrze wygląda czy nie dobrze, czy nie za blady kolor lisci, czy czegos nie brakuje. Najwyżej będę wrzucał fotki dzień i tyle haha xd a jak sie pojawi problem to wspomne o tym na czacie xd

Edytowane przez poczatkujacygrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...