Skocz do zawartości
Normalna

Szopka/growbox/incognito, szafa.

Rekomendowane odpowiedzi

Szopka, Grow box, incognito szafa.. Wymiary działki wynosi tak ( 110 szer. Głębokie 53cm. Wysokie 165)  nie mam możliwości wiercenia w szafie, jest taka jakaś możliwość korzystania z takiego boxa. Ja wiem ze cyrkulacjia powietrza musi być ale nie mogę niestety wierci. Ktoś pomoże pomoc wiem wszystko jest ale serio nie mogę skumac mówcie jak chcecie ale tak mam. Krytyki przyjmę tyle ile się da może zrozumiem wtedy co nie co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym mam problem. Zaraz wrzucę fotę ktoś pod powie co i jak dalej kminic? 

Wrzucam. Szafka w szopie i chodzi mi o cyrkulację jak to ogarnąć incognito oczywiście. Szafa w szopie. A tam wiadomo pająki drzewo na opał także proszę o pomoc ?

IMG_20200823_170119.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Normalna musisz zrobić tam wentylację inaczej nie ma opcji. Więc minimum wentylator wyciągowy do tego filtr węglowy chyba że zapach Ci nie przeszkadza, możesz dać też wentylator mieszający no i musi być wlot pasywny czyli na dole jakąś dziura lub wentylator który będzie tłoczył powietrze. Jeśli tego nie ogarniesz czyli nie porobisz dziur to zapomnij o uprawie w szafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi od dołu jakoś chce to wszystko zorganizować. No może nawet zrobić dziury od góry. Chcę tak to ogarnąć jak najbardziej dyskretnie. Ewentualnie jak patrzymy na zdjęcie to jakiś wentylator od prawej strony otwór zrobić. Lampę hps 400w chce dać z odblysnik iem WINGS jeśli nazwę dobrze pisze ? ściany będą oczywiście czymś wyłożone, filt jakiś do czytam na forum aby skompletować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na górze musisz mieć wyciąg a na dole nie musisz mieć wentylatora ale musi być dziura żeby zaciągało powietrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziekoweczka za odpowiedzi. A coś sprawdzonego doradzić da radę. Tyle tego wszystkiego że po nocach obrazki mi się śnią już od tego przeglądania ? jakiś wentylator filtr kurde nie Chce osób trzecisz słuchać bo nigdy nie wiadomo komu GUL skoczy i podjebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Normalna jaki masz budżet ? lampę 400w hps masz zamiar dać to ok, do tego wentylację ściany wyłóż folią albo pomaluj farbą białą matową i jedziesz

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hps w szafie w szopie to słaby pomysł że względu na temperaturę w dodatku wtedy nie ma zmiłuj, musi być dobra wentylacja

Do tego jak masz starą instalacje to może być nieprzyjemnie. Przemyśl to dobrze zwłaszcza jeśli fundusze nie ograniczają Cię za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja będzie nowa ponieważ będzie tam instalowany dopiero prąd ? @EneDue dales do myślenia ? będę informować co do projektu. Zima przyjdzie myślę że hps będzie lepszy że względu na ujemne temperatury ale miło za porady pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...