Skocz do zawartości
MisterZielskoXD

Stres po przesadzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko dawno mnie tu nie było sprawa wygląda tak posadziłem sobie automacina na out wszystko pięknie itp urósł wielki dawno tak wielkiego automatu nie miałem lecz zobaczyłem że na miejscówce ciągle jest coraz więcej cienia dodam też że moja kobita ma już dobre 13 pięter i nie chce nadal kwitnąć przesadziłem ją starając się nie uszkodzić jej korzeni do donicy możliwe że ponad 20L nie jestem pewny ale wracając roślinka w 5 minut dosłownie opadała cała i proszę o informację co z nią zrobić nigdy tak jeszcze nie miałem postawiłem ją na razie w cieniu nie wiem czy to dobrze i sobie stoi nie wypiepszam jej bo może jednak jej się odwidzi a więc proszę grupowiczów o pomoc !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlej ją wodą i na słońce, liście przeważnie opadają w nocy bądź przy suchej/mokrej glebie.

Cienia coraz więcej bo I pora roku się zmienia normalna sprawa inne słońce itp.

Dziwne że af ci nie kwitnie może mieć problem z dojściem.

Obstawiam,że trafiłeś sezona zamiast automata.

Jak do końca sierpnia nie zakwitnie to słabo trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MisterZielskoXD może jednak coś w korzenie zrobiłeś? Poczekaj do jutra powinno się wyjaśnić. Daj jej wody po przesadzeniu

I zabierz z cienia na słońce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...