Skocz do zawartości
wood12345

Waporyzacja czy spożycie - co jest efektywniejsze i jak przygotować?

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakimś forum koleś podał sposób, na łyżkę wlać oleju oraz dodać kwiatki i zagotować, aż zrobi się brązowe, czy to dobry sposób?

Jak wy przygotowujecie ją do spożycia(najlepiej sposóby na szybko)?

Co jest mocniejsze waporyzacja czy spożycie identycznej porcji np. 0.5 ?(ilość THC w %) Jakie to daje odczuwalne efekty?

Próbowałem pseudo wapo z żarówki, ale smak jakiś dziwny, chemiczny i nic nie czuć.

Edytowane przez wood12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wood12345 napisał:

Jak wy przygotowujecie ją do spożycia(najlepiej sposóby na szybko)?

my palimy standardowo,

 

2 godziny temu, wood12345 napisał:

Co jest mocniejsze waporyzacja czy spożycie identycznej porcji np. 0.5 ?(ilość THC w %) Jakie to daje odczuwalne efekty?

zrób sobie ciasteczka będziesz miał porównanie @Farmerka jak twoje wypieki klepią ?

@wood12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Chciałeś napisać "ja" ?

Ogólnie jadłem tak jak opisałem - na łyżce, za pierwszym razem coś tam lekko poczułem z zamkniętymi oczami, ale wydaje mi się że to zły sposób lub na mnie ogólnie thc nie działa :/) bo palić to ja se mogę jak papieroski, tylko lekkie odprężenie i energia(albo to od dymu bo zaciągam na maxa), wsio. Miałbym nadzieje coś poczuć dlatego palenie jest jak splunąć jeśli chodzi o moc, a to z łyżki pewnie nie uwalnia za dużo thc czy też źle to przygotowuje. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kup normalny waporyzator do suszu i olejków najlepiej, całkiem inną opcja. Pałac normalnie to co kładzie do łóżka to w waporyzacji nakręca mnie do działania i mam więcej energii. Mega poprawia nastrój i likwiduje stres a do tego trzyma 3h nawet jak jesteś przepalony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palenie marnuje nawet 60% THC przez temperatury. Waporyzacja jest pod tym względem lepsza, mniej suszu, mocniejszy i zdrowszy efekt i smak bez dymu. Jeśli czułeś chemię to albo ta żarówka-cokolwiek to było- albo susz moczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Kupiłem wapka i spróbowałem. Kopie tak jakoś inaczej, bez tego ciepła i oszołomienia dymowego. Może i jest trochę mocniej, ale nie wiele tak do 20%max choć bez tych "bonusów" od dymu. Nie drapie gardła, ale wysusza mocniej niż bongo.  Czy te resztki z wapo można wypalać tradycyjnie, jakieś pożądane substancje pozostają ?

Są jakieś inne psychoaktywne rośliny które można waporyzować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zioło jest "przewapowane" to nic nie poczujesz, ja mam jakiegoś chujowego wapka i strasznie wysusza i smak jakiś taki inny wgl nie podobny do zioła jak się ciągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@wood12345 po waporyzacji zmienia kolor z zielonego na brązowy i wtedy możesz śmiało wywalić to co zostało, chyba że jeszcze miejscami jest zielone to jest szansa że jakbyś skręcił lola czystego to możliwe że coś poczujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron  Raczej fenix mini 199zł(dużo pozytywnych recenzji i opini) ja kupiłem starry 3.0(żeby mieć do ziół ale....)  za 275zł i słabizna, przeglądałem wszyskie do 300zł i strzelam że dopiero od 400-500 są jakieś z sensowną jakością.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem prosto z USA w czarny piątek z ładowarką i magazynkiem zapłaciłem 170 euro, najlepsze jest to że pierwszy mi się lekko popsuł (niekiedy otwieraja się drzwiczki tam gdzie napelnia się susz i trzeba przetrzymać), dostałem nowy w ramach gwarancji a stary został więc mogę odprzedac tanio ale bez baterii i ładowarki tylko z kablem pod usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...