Skocz do zawartości
Teresa

Trening LST

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Mam miesięczną White Strawberry Skunk, już jakiś czas temu zaczęłam trening i wyrosło mi 8 nowych odgałęzień. Wszystko super ale przeczytałam gdzieś że efektem LST jest więcej topów ale że są bardzo małe. Planuje przetrzymać roślinkę jeszcze z miesiąc na wegu ale nie wiem czy dalej trenować czy już dać jej spokój? Jakie są wasze doświadczenia?

Życzę miłego weekendu ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Teresa wrzuć zdjęcia rośliny najlepiej. Po Lst jak sam już wiesz masz więcej szczytów głównych topy nie będą tak grobe jak na roślinie bez treningu ale suma sumarum plon i tak będzie większy. Napisz coś więcej o roślinie ile już rośnie i jak ja chcesz dalej trenować. Teraz to już raczej jakieś delikatne doginanie żeby szczyty od siebie odsunąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691  Tak teraz wygląda moja księżniczka, wykiełkowała dokładnie 4 lipca. Miałyśmy mały problem ze szkodnikami ale to już chyba opakowane, przedobrzyłam też z nawozami ale też już ogarnięte, jakieś sugestie?

IMG_20200817_203956.jpg

IMG_20200817_203948.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Teresa jest ok, jakby za szybko w porównaniu do reszty szło w górę to co wystaje za doniczka to możesz za jakiś czas trochę w dół jeszcze dogiąć żeby w miarę równo szczyty szły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...