Skocz do zawartości
LubiePolatac

Sposoby na upaly ?

Rekomendowane odpowiedzi

W de jest po 39 stopni w cieniu w domu tez lipa ..W boksie bez lamp mam 30 stopni ..Krzkak jest w zaawansowanej fazie kwitnienia..Powoli opada..Ktos cos? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, WielebnyMerry napisał:

Izolacja od środka boxa styropianem?

Myślę że jedynym wyjściem jest schłodzić powietrze wpadające do środka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry jak najbardziej styropian na pewno latem nie wpuści gorąca a zimą zostawi cieplo w środku jak ocieplony dom .Ale jeżeli ciągle wpuszczamy gorące powietrze to nie wiele to zmieni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry to napewno coś jeśli miałby stać na sloncu ,ale jeśli masz wentylację że w minutę wywala powietrze z boxa i co minutę będzie wchodziło tam powietrze o temperaturze 32 stopni styropian nie sprawi że w boxie będziesz miał 27 bo nie schlodzi powietrza. Tylko wentylator wpuści gorące jeszcze lampa doda swoje i wyjdzie jeszcze bardziej gorące.Jak nie schlodzisz powietrza w upały przed wejściem to będzie palma ewentualnie w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie tak samo do 40 dochodzi wczoraj testowałem kostki lodu przy wentylatorze działa to jak klima niestety efekt działa tylko chwilę bo wiadomo lód w takiej temperaturze długo nie wytrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta misę wsadzić do styropianowego pudełka żeby nie było strat zimna uszczelnić i zobaczyć jak się sprawdza .Czy obniży temperaturę i czy często trzeba doładowywać lodu wkłady do lodówkę turystycznych mogłyby się sprawdzić też .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze kombinujecie tylko lód trzeba mrozić w butelkach wtedy woda jest zabezpieczona w środku i tylko trochę wilgoci dostaje się do boxa ze skroplajacych się butelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...