Skocz do zawartości
szafonix

Robienie ze spota twierdzy

Rekomendowane odpowiedzi

Elo mordy, mam zajebistego spota, którego wokoł dla pewnosci i do odstraszenia jakieś cierniste rośliny posiać albo pokrzywy albo to i to tak zeby tam zaden chuj mi nie wszedł. Jakieś pomysły macie na takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ty tam też będziesz musiał wchodzić więc jak na siejesz dookoła dziadostwa to chodząc tam wydepczesz ścieżkę, a nie wiem jak innym ale jak widzę pośrodku niczego wydeptana deozke to jestem ciekawy co jest na końcu. Znajdź dobrego spota i nie kombinuj chyba że na prawdę będziesz po zasianie pokrzywy maskował drogę dojścia np jakimiś patykami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wtedy to ma jakiś sens jak za sądzisz pokrzywy na metr w górę to nikt się nie będzie pchał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokrzywy są zajebiste. koło mnie dorastają do 2,5m . chyba sobie nasionek nazbieram na przyszły sezon. do tego jakieś szybko rosnące jeżyny czy coś takiego. przez to cholerstwo nawet sarny nie przelezą.  rozsypać nasion wczesną  wiosną i już. oczywiście z podobnych roślin jakie rosną w okolicy, żeby się nie wyróżniało i żeby urosło (bo nie będę jeszcze chwastów podlewał). @Seba691  ja jak widzę pośrodku niczego wydeptaną dróżkę, to przeważnie na końcu jest kupa (ludzka). w sumie też dobry pomysł żeby zamaskować dróżkę;). 

Edytowane przez mjrTOMMY
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...