Skocz do zawartości
Paul

Critical, 2xspecial queen, 2xspecial kush ROYAL QUEEN SEEDS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja pierwsza uprawa, nasiona femi, kiełki 19.06, więc dzisiaj 46 dzień i dziękuję z góry za podpowiedzi bo dopiero się uczę ?, tak w skrocie:

Box 120x60x180

Lampa mars hydro spl2000

Wentylacja wyciąg 200m3

Doniczki 7l, wiatraki nawilżacz 

Po prawej queen, środek critical, prawa kush

 

IMG_20200803_221221.jpg

IMG_20200803_221239.jpg

IMG_20200803_221247.jpg

IMG_20200803_221256.jpg

Edytowane przez Paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj dzień 54 w piątek mam czas i dam im większe doniczki a w poniedziałek na 60ty dzień cche przełączyć na flo, mają wysokość nanizej 20cm najwyżej ponad 30, szerokość wszystkie koło pół metra . Ci myślicie? 

IMG_20200811_111638.jpg

IMG_20200811_111655.jpg

IMG_20200811_111627.jpg

IMG_20200811_111704.jpg

IMG_20200811_111714.jpg

Edytowane przez Paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul ciężko powiedzieć. Ja mam donice 9l i zawsze ziemia jest jakieś 3cm od góry czyli ok 7l w sumie. Według mnie jak są zdrowe i duże to wystarczy ale jak już kiedyś pisałem, nie opieramy się o książkowe definicje tylko o obserwacje i czy mi się chce bo czasem mam ochotę coś zrobić innego ale jak widzę, że wszystko bangla to zostawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bangla? Po jakiemu to? @Bimbrownik

 

@Paul fajnie wygladaja, ja juz bym nie zmieniała właśnie przez to że ta siatka już jest. Jak na kwitnieniu tak samo fajnie ci pojdzie to będziesz bardzo zadowolony z plonów.?

Chociaż jak tak sie przypatrzyłam to nie będzie aż tak trudno ich przesadzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka no ja właśnie wszystko kombinowałem tak że będę musiał przesadzić jak już wcześniej pisaliśmy i nie będzie to wielki problem ale nie cche ryzykować i coś zepsuć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka mogłem ale dwa tygodnie na doniczki czekałem ???

@Bimbrownik @Bimbrownik myślicie ze na 60dzien będzie ok dać flo bo w tym temacie nie umiem podjąć decyzji może to śmieszne ale pierwszy raz i poprostu nie wiem czego się spodziewać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...