Skocz do zawartości
smutnykrystian

Słaby zapach i dziwnie wyglądający top

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czemu moja White Widow (auto) pachnie mega słabo(jak się bardziej wwącham to czuje jakieś dziwny zielony zapach nie podobny do weedu).

Kolejne pytanie czemu zamiast włosków na całym topie mam tylko pęki z których dopiero jakby miałyby wychodzić te włoski, ściąłem gdy bursztynowe trichomy stanowiły 20% topka ( ściąłem narazie jedną małą część która patrząc po trichomach była już gotowa do ścinki, ale ten słaby zapach i dziwny wygląd mnie przerażają lekko)

Mieliście kiedyś coś takiego? Będzie coś z tego? Czemu tak się stało?

wed1.jpg

wed3.jpg

wed2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, smutnykrystian napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć czemu moja White Widow (auto) pachnie mega słabo(jak się bardziej wwącham to czuje jakieś dziwny zielony zapach nie podobny do weedu).

 poczekaj jak się wysuszy to będzie wiadomo jaki ma zapach

4 minuty temu, smutnykrystian napisał:

Kolejne pytanie czemu zamiast włosków na całym topie mam tylko pęki z których dopiero jakby miałyby wychodzić te włoski, ściąłem gdy bursztynowe trichomy stanowiły 20% topka ( ściąłem narazie jedną małą część która patrząc po trichomach była już gotowa do ścinki, ale ten słaby zapach i dziwny wygląd mnie przerażają lekko)

widocznie takie geny @smutnykrystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć? Czemu moja roślinka nie ma żadnych brązowych włosków ( to co na zdjęciach brązowe to coś co spadło z brzozy) tylko same calyx z których  dopiero wychodza białe? Niepokoi mnie to bo nie wygląda to dobrze i słabo pachnie...

Edytowane przez smutnykrystian
dopowiedzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś pewny że babka dojrzała w 100% to widocznie taka genetyka ,zapach będzie wietrzał możesz zrobić curring wtedy powinien w jakimś stopniu wrócić.

Chociaż mi się wydaje,że szybko kosa poszła.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...