Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam taki problem. Mam w boxie 8 dziewczyn, zakwitła połowa. Tzn białe włoski są na każdej, ale na 4 topki które się formują są takie marne i chude tak jak by chciały zakwitnąć ale nie mogły. Ucieszyłem się że ładnie wszystkie zakwitły na początku. A teraz się okazuje że coś jest nie tak. Nie rozumiem dlaczego tak jest bo one maja takie same warunki od samego początku więc powinny tak samo rosnąć a tak się nie dzieje. W pozostałych czterech widać że kształtuje się fajny bobek a w tamtych coś się próbuje robić ale widać ze coś jest nie tak.

Poproszę o rade doświadczonego kolegi bo nie wiem o co chodzi a włożyłem już w to trochę serca, pieniędzy i już miałem parę wtop.

Teraz chcę wszystkie błędy wykluczyć. Nie zrobiłem nic co mogło by im zaszkodzić.

Ktoś coś podpowie? bo wątpię że to się samo zrobi...o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcia jakieś , może się to pytanie wydać oczywiste ale jesteś pewny że w boxie panuje całkowita ciemność gdy lampy są wyłączone ? Nie przedostaje się żadne światło ? Czasami podobno wystarczy nawet mała kontrolka od jakiegoś urządzenia żeby zaburzyć proces kwitnienia. 

@Tester dałem ci 500go lajka , teraz czekam na nagrodę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłeś moje obawy, bo zauważyłem ostatnio że jest możliwość zeby naprawde nie wielka ilość sie przedostała do środka. Ale to dosłownie mały promyczek który dochodzi z ciemnego pokoju. Ale to by wszystko wyjaśniało.

 

Dziękuję bardzo :)

Edytowane przez Maestro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/08/2020 o 19:20, Maestro napisał:

Potwierdziłeś moje obawy, bo zauważyłem ostatnio że jest możliwość zeby naprawde nie wielka ilość sie przedostała do środka. Ale to dosłownie mały promyczek który dochodzi z ciemnego pokoju. Ale to by wszystko wyjaśniało.

 

Dziękuję bardzo 🙂

I co później jak zrobiłeś że miały przez 12 h ciemno to już normalnie dokwitly czy była padaka z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...