Skocz do zawartości
Gość

Hulk Berry Auto PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@kosemantusz dzisiaj to nawet do boxa nie zaglądałem. Ale roślinka blisko kosy bo po tych przejściach co miała już za wile nie spuchnie. Trichomy mleczne. Nie chcę mi się już roślinami zajmować bo robie przerwę na jakiś czas ale parę g z niej będzie na spróbowanie. Za parę dni jak będzie kosą wstawię zdjęcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 73.

Roslina poszła pod kosę. 

Po ścięciu plukanka pod wodą z preparatów na przędziorki oraz z wcześniejszych wywarów z czosnku. 

Wytrymowana i idzie na tydzień do wody destylowanej codziennie będę zmieniał wodę lub 2 razy dziennie w zależności od syfu jaki wypłynie. Nawożenie zakończyłem jakieś tydzień temu. 

Kilka topów wyszło i sporo drobnizny i listków które po prostu wysuszę w sitku. 

Za tydzień wyjmę z wody a za jakieś 2 tygodnie może trochę więcej ważenie. 

IMG_20201014_153351.jpg

IMG_20201014_153405.jpg

IMG_20201014_173712.jpg

IMG_20201014_192002.jpg

IMG_20201014_192141.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gluty wyjęte z wody i od cisnąłem wodę papierowymi ręcznikami to się mega skurczyły. Teraz leżą na papierowym ręczniku przy kaloryferze. 

IMG_20201020_184734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Haha masakra ze 6g wyszło z tego wszystkiego. 

Ale zato palonko kozackie... Jest mega energetyczne i bardzo poprawia nastrój. 

Myślę że zdecyduje się jeszcze na tą odmianę. Następnym razem w normalnych warunkach będzie lepiej ale fajnie że jest co spróbować bo krzak miałem wywalać. 

Kończę na jakiś czas swoje przygody z uprawa jak nie na stałe. Cały sprzęt już złożony. 

PC boxa mogę sprzedać. 

@Tester można przenieść do zakończonych 

IMG_20201023_115525.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@zielonyjamajczyk muszę kończyć bo mam bana od żony na sadzenie. Na wiosnę będę składał petycję o cofnięcie zakazu ale zobaczymy. ??

Mam jeszcze na stanie kupę nasion i sprzęt do uprawy za jakieś 1000€ więc fajnie by było jeszcze odpalić parę razy boxa. 

W pc boxa już się nie będę bawił tylko do dużego namiotu po 4 lub 6 krzaków jak coś. 

A na forum od czasu do czasu na pewno wpadnę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pc boxy sa nieoplacalne, zadko kiedy z takiego grow wychodzi sensowna jakosc i ilosc palenia. Jednak rozumiem ze ludzie decyduja sie na grow w pc boxie, taka uprawa jest poprostu malo pracochlonna i nawet dla laika  prosta do ogarniecia. Tak czy siak masz swoje ziolo z ktorego jestes zadowolony, i tylko to sie liczy, dlatego to wlasnie robimy ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...