Skocz do zawartości
Gość

Hulk Berry Auto PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Seba691 napisał:

@WielebnyMerry fim na automacie? Hulk ma 8-9tygodni do zbiorów od kiełka fim za duży stres zrobi tak mi się wydaje i roślinka wychamuje a powinna zacząć kwitnąć za jakieś 2 tygodnie max więc zostanę przy lst raczej. 

Bajania producentów to jedno, rzeczywistość drugie. 

O czym sam się przekonałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hulk rośnie ładnie jak do jej pory dalej bez nawozów. Roślinka jest dosyć mocno zbita i myślę że będzie ciężko zrobić lst. 

Myślę że jeszcze ok 2 lub 3 dni poczekam i dopiero zrobię lst

Dzień 14

IMG_20200816_091526.jpg

IMG_20200816_091618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seba691 napisał:

@glodek18 wcześniej planowałem lst na dzisiaj ale jest jeszcze przy niska nie nagne jej tak

Nagniesz, ale zrobisz jak uwazasz niektórzy już na malenstwach LST zaczynają .Ja dwóm właśnie w 14 dniu zacząłem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geęste szczyty się zaczynają robić, no i ładnie rośnie.

Ile wg. producenta kwitnie bo jeśli około 8 tygodni to przypuszczam że mini łamanie będzie potrzebne żeby ja pomieścić. 

 

Weź załóż tamtego leda zamiast świetlówki. Zobaczymy czy w 3 dni będzie podobny efekt czy zacznie się wyciągać. 

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Światło jest narazie ok nie będę nic zmieniał. Jak miejsca będzie brakowało to się pomyśli. 8-9 od kiełka do zbiorów chyba jakoś tak rqs podawał @WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 19.

Nie był bym sobą gdybym łap nie wsadził w krzaka. Dzisiaj poprawiłem lst. (ustawiłem miejsca nowych szczytów) 

Przewiduję 8 szczytów głównych. 

Dzisiaj kończę lst, teraz tylko będę równał szczyty. Możliwe że upchne jednak to w pc boxie. Chcę pokazać że się da coś więcej z automatu w pc boxie wyciągnąć 

IMG_20200821_143629.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Wentyl też różne oglądałem a w większości zwróć uwagę że na końcu ostatnie zdjęcia już w czym innym przeważnie są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...