Skocz do zawartości
Gość

Hulk Berry Auto PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@WielebnyMerry mam jak coś rozgałęzienia z jednej na 2 żarówki kupione. Były by też 4 żarówki od razu ale mi ktoś ze skrzynki ukradł. 

@Groovebusters

Relassy lampa do roślin z 88 chipami LED o wysokiej wydajności. Długość fali lampy do wzrostu wynosi 380 nm do 800 nm. 

Lampa z Amazone 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam awaryjnie żarówkę 2000lumenow jak będzie się wyciągała to ja jeszcze doładuje tylko pytanie czy nie będzie grzała za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie się zastanawiam czy od razu jej tam nie wsadzić. Jak jutro znajdę chwilę to załaduje gdzieś na róg boxa i będę kontrolował Temperature. W sumie im więcej światła tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dołożyłem dzisiaj żarówkę nigdy nie zaszkodzi a może będzie maleństwo lepiej rosło. Co najlepsze po dołożeniu temperatura nic nie wzrosła aczkolwiek ciężko te węże od lamp regulować i jak narazie zrobiło się ciasno ale puki co mi to nie przeszkadza a jak roślinka podrośnie to będę najwyżej na teytytki lampy ustawiał żeby się trzymały dokładnie tak jak chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hulk idzie jak burza. Jak do tej pory bez nawozów w ziemi Bio bizz. Jak tak dalej pójdzie to w weekend LST i dam jej pierwsza mała dawkę nawozów micro grow bloom od advanced nutrients, niech sie przyzwyczaja ?

 

Dzień 10

IMG_20200812_092707.jpg

IMG_20200812_092747.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry fim na automacie? Hulk ma 8-9tygodni do zbiorów od kiełka fim za duży stres zrobi tak mi się wydaje i roślinka wychamuje a powinna zacząć kwitnąć za jakieś 2 tygodnie max więc zostanę przy lst raczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...