Skocz do zawartości
Guber132

Mieszanie ziemi

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mogę wymieszać 10L ziemi biobizz light mix z 4L canna terra profesional?(14L donice)

Zamulilem i kupiłem za mało ziemi, a zostało mi troche z canny. Narazie siedzą w 2L donicach z biobizzem light 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Guber132 ziemia to tylko ziemia. Ja używam tylko BIOBIZZ ale nawet jak dasz ziemię z polato wyrośnie z tym że wtedy mogą być robale itd. BIOBIZZ jak dla mnie jest najlepsza pod względem tego że w zasadzie na samym początku możesz całkiem zapomnieć o nawozach. Jak zmieszasz z inną ziemia to nic się nie stanie a związki organiczne z BIOBIZZ i tak na jakiś czas starcza zanim będziesz musiał nawozić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Seba691 napisał:

ale nawet jak dasz ziemię z polato wyrośnie

może być bez pierwiastków i z niskim ph do tego na polu to piaszczyste czesto

@Seba691

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester to nie zmienia faktu że wyrośnie. To tylko podłoże a jakie będzie miało pH i ile pierwiastków zależy tylko od farmera. Naturalne że jak ktoś by wzia taka ziemię (co jest raczej mało prawdopodobne) to będzie musiał nawozić lub wyregulować pH. Dobra ziemia ze sklepu też po czasie wymaga nawożenia lub zmiany pH ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...