Skocz do zawartości
Mistyczny

Auto: og Kush /Amnesia /Moby Dick 2x 3000W Led Roslina sie zbija

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Pierwszy raz mam problem z roslinkami.

Rosliny nie rosną mi prawie wogole, puszczaja pelno nowych odnog, ktore nie rosna.. Zwieksza sie strasznie masa lisci jak ich liczebnosc ,jedna zaczęła kwitnąć a druga nie.

Rosliny maja miesiac. (29 dni)

2x auto og kush

2x auto amnesia

x1 auto mobi dick najmniejsza.

Rosliny sa trenowane technika LST.

Teperatura 27/22 dzien/noc

Wilgotosc 65%

18/24

Lampy Led 2x 3000W

Lampy Led 2x 2500W

Odzywki z Advanced Nutrition: Sensi Grow +B52 + Tarantula 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka   Lampy z Chin, mysle, ze trafilem bardzo dobrze, cena 500zl sztuka. ARKNOAH 2400W. Prawdziwe zużycie ma na poziomie 150W. Maly halas z wentylatorow

https://m.pl.aliexpress.com/item/4000481377947.html?spm=a2g0n.seo-amp-detail.productBottomBar.viewDetails&_gl=1*cp0wid*_ga*UEE2R2g0ZWxtc0hMNEM0V0xOMmdUZlVKMFlyWjBiZ1Z2c1d3LTQ0RTNOVjAxd0Z1U2hGRm9EOEpBaDU4THFDYQ..

Juz 4 rzut, i zawsze bez problemu, do tego czasu.. Wydaje mi sie, ze zaduzo swiatla maja, i mysle nad wyciągnięciem  dwoch lamp. 

Kolega wyzej utwerdzil mnie w tym

Edytowane przez Mistyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy są maksymalnie podwieszone, zazwyczaj przyrost rośliny było widać kazdego dnia w górę. Pierwszy raz cos takiego sie dzieje. Roznica jest taka ze pierwszy raz mam 4 sztuki lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lepiej chyba zbite jak wyciągnięte. Jak dalej nie idą w górę to wyjmij jedna lampę i zobaczysz co się będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj rosliny rosly mi do gory, a w tym wypadku nie rosną wgl, liście zbierają na masie jak szalone, a szczyty stoją, a powinny troszke isc do gory, a tu nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suche ma konce,bo byl przy glebie, i troszke sie uszkodzily. Ale reszta jest ok. 

Mam miernik minerałów, wiec wszystko jest podkontrola.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...