Skocz do zawartości
smutnykrystian

Brak włosków i trichomy mleczne

Rekomendowane odpowiedzi

4maja-30lipca, od 19czerwca na flo White Widow XXL Auto na outdoor

Trichomy na głównej partii mają kolor mleczny a na dolnych przezroczysto-mleczny

Spotkaliście się kiedyś z brakiem tych wlosków? U mnie dopiero zaczeły wychodzić z tych pęków

Jest to moja pierwsza dama

weed2.png

weed3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo super : ) jeszcze pytanko jak szybko rozwijają się te trichomy? narazie widze same mleczne i może pojedyncze bursztynowe na głownym pęku, ale troszeczke poniżej góry widziałem troche przezrozczystych, teraz mnie nie bedzie 2-3dni i nie chce doprowadzić jej do większości bursztywnowych : P

Edytowane przez smutnykrystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik mam mikroskop kieszonkowy x60, chodzi mi o te włoski co zaznaczyłem na czerwono wychodzace z pąków, bo w wszystkie rośliny jakie widziałem na internecie mają białe a gdy już dochodzą to brazowe a ja mam same pąki które dopiero co wychodzą ( przynajmniej w tym głownym największym, w innych partiach jest normalnie ), a te trichomy które sprawdzam pod mikroskopem się rozwijają normalnie i no dziwi mnie to lekko : P , mam pestke od dinafem : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...