Skocz do zawartości
Farmerka

Najlepsze nawozy

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście polecam Canna

Chociaż lepiej iść w organiczne nawozy.

Edytowane przez GreenKush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka mineralne chemiczne ale szybsze w działaniu wydajniejsze i chyba skuteczniejsze ale ktoś może woli bardziej naturę więc organiczne też się dobrze sprawdzają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wolą naturalne uprawy, robią flusha i takie tam głupoty ale co drugi jara wagon fajek i pizzę na weekend zapja browarem, że o przetworzonej żywności nie wspomnę. Kokaina jeż ma zero kcal więc jako dodatek do piwa jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie jakich używałem to: 

Grow - ADVANCED NUTRIENTS GROW

Flo - BIOHUMUS do kwitnących oczywiście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzę, że są zwolennicy mineralnych i organicznych i jest z nimi tak jak z tymi od LED i HPS czy innymi błahymi tematami w życiu. Każdy chwali swoje nie umiejąc podać konkretnych argumentów przeważających na ich korzyść. Jak dla mnie to jak działa to jeden pies, po co przepłacać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik w moim przypadku , sam używam mineralnych chociaż czasami nie lubię bawić się z ziemia na samym początku I kupuje gotowa więc jeżeli zaczynam organicznie to I wypadało by skończyć bo dolewając mineralny nawóz do ogranicznej gotowej ziemi która jest z samego początku nawożona,to zabije w niej potrzebne wartości.

Organiki ciężej przedawkować 

Ogólnie lepiej to brzmi niż chemia chemia....

Wszędzie chemia nawet w jedzeniu.

Nawet ciężko kupić normalnego browara, sam nie przepadam pić sików po 3zl jeszcze w puszce ??

To jest tylko moje subiektywne zdanie.

 

Edytowane przez GreenKush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GreenKush zgadzam się w 100%. Jest taki wybór, że każdy może używać czego chce. Nie jestem ani za jedną ani za drugą stroną. Kiedyś może wezmę coś z organiki jednak naradzie mam minerały i następne też będą minerały. Trzeba znaleźć coś dla siebie i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...