Jump to content
Farmerka

Najlepsze nawozy

Recommended Posts

Tak jak w tytule, najlepsze nawozy na grow i na flo. 

Cena nieważna. Mineralne lub organiczne, obojętne. Jakie uważacie za najlepsze? Chodzi mi o nawozy naprawdę z wyższych półek. 

Posted (edited)

Osobiście polecam Canna

Chociaż lepiej iść w organiczne nawozy.

Edited by GreenKush

@Farmerka mineralne chemiczne ale szybsze w działaniu wydajniejsze i chyba skuteczniejsze ale ktoś może woli bardziej naturę więc organiczne też się dobrze sprawdzają 

Wszyscy wolą naturalne uprawy, robią flusha i takie tam głupoty ale co drugi jara wagon fajek i pizzę na weekend zapja browarem, że o przetworzonej żywności nie wspomnę. Kokaina jeż ma zero kcal więc jako dodatek do piwa jak znalazł

A widzę, że są zwolennicy mineralnych i organicznych i jest z nimi tak jak z tymi od LED i HPS czy innymi błahymi tematami w życiu. Każdy chwali swoje nie umiejąc podać konkretnych argumentów przeważających na ich korzyść. Jak dla mnie to jak działa to jeden pies, po co przepłacać

Ja wiem, że nawozy mogą jedynie poprawić plon, ale skoro są nawozy które mogą go poprawić 2x lepiej, a są takie ktore moga poprawic 3x to chce poznać te nawozy 😅

Posted (edited)

@Bimbrownik w moim przypadku , sam używam mineralnych chociaż czasami nie lubię bawić się z ziemia na samym początku I kupuje gotowa więc jeżeli zaczynam organicznie to I wypadało by skończyć bo dolewając mineralny nawóz do ogranicznej gotowej ziemi która jest z samego początku nawożona,to zabije w niej potrzebne wartości.

Organiki ciężej przedawkować 

Ogólnie lepiej to brzmi niż chemia chemia....

Wszędzie chemia nawet w jedzeniu.

Nawet ciężko kupić normalnego browara, sam nie przepadam pić sików po 3zl jeszcze w puszce 🤣😉

To jest tylko moje subiektywne zdanie.

Edited by GreenKush

@GreenKush zgadzam się w 100%. Jest taki wybór, że każdy może używać czego chce. Nie jestem ani za jedną ani za drugą stroną. Kiedyś może wezmę coś z organiki jednak naradzie mam minerały i następne też będą minerały. Trzeba znaleźć coś dla siebie i tyle