Skocz do zawartości
Guber132

Frisian Duck

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bimbrownik napisał:

@glodek18 on kiedyś brał od P.Pestki, od Dutch Passion i jak nie dawali mu gratisów albo jakaś pestka nie wyszła to jechał po nich.

Chłop coś tam wie ale bez szału, a w dodatku nie umie przekazać wiedzy. Jak dla mnie trochę patus i hura bura szef podwóra ale jak ktoś lubi taki klimat to nie mam nic przeciwko

 Patus trochę jest to prawda ale szczery jest.Opowiada jak potrafi widać że ma troszkę głowę zjechana,ale mimo wszystko pokazuje parę rzeczy po polsku których inni nie pokazują chyba że kanałów nie znam. Jak to jest można na forum opisywać i mówić o youtuber ach czy raczej jest to niewskazane ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 raczej nie wskazane i przypałowe, youtube po zgłoszeniach może skasować filmiki a dane widzów też są dostępne dla służb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  ja zamowilem nowy mix od greenhouseseeds 2x white widow i 3x white rhino bodajze, dziadostwo nawet nie wyroslo  ... albo trafilem na pechowa paczke albo te ich kolorowe  nowe mixy sa do kitu, czytalem na necie, ze wiele osob mialo podobnie ..

troche lipa z ta strona od marihuanisty

lipa bo ma platnosci karta platnicza, co jesli ktos sobie dziala w polsce to zaraz moze byc pod lupa ? zaraz ktos napisze, ze popadam w paranoje, ale wiem co pisze ?  uwazajcie na tego typu dzialania, moglby dodac platnosci btc, nie wiem czemu tego nie zrobil, nawet mniej przypalowo dla niego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bimbrownik napisał:

Ale rozmowa na forum o YT chyba nie jest zabroniona

To można bo jest kilku gości o których mógłbym ponawijac jeden np co mieszka w Colorado i fajny jest tylko po gadce jakby chciał papę skopiować troche.Zawsze na początek mordeczki 

Jestem ich widzem i raczej chamskim ryjem a nie mordeczka :)pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik ma rację, a moim zdaniem Papa Joint jest przeryty czymś mocniejszym niż ganja

wybaczcie za offtop, palę pierwszy raz swoje po suszeniu w kartonie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...