Skocz do zawartości
Guber132

Frisian Duck

Rekomendowane odpowiedzi

Popularny seedshop sprzedał mi to jako „Frisian Duck”. Z tego co widziałem to liście powinny już być charakterystyczne od 2 piętra. Domyślam się ze dostałem po prostu losowe nasiono? xD

E13B02F3-8B22-4EBD-8B0B-B3F0E9F24569.jpeg

Edytowane przez Guber132

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze takie podejscie maja seedbanki w przypadku zamawiania pojedynczych nasion bez oryginalnego opakowania. Zapewne reszta moich nasion tez są losowe. Na moim przykładzie odradzam wam kupowac od @SIONKA.PL pojedyncze pestki bez oryginalnych opakowań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Guber132 Tak się nie robi. Prawie wszyscy producenci mają w ofercie 1szt więc wysyłanie w samarce nasion luzem to czysta kpina. 

Frisian Duck jest od Dutch Passion i mają po 1-3-5-10 nasion na dodatek te kaczki są jedne z droższych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik No właśnie dla mnie to było oczywiste, ze skoro producent oferuje sam jedynki w opakowaniach to dostanę takie samo. Zasugerowałem się opiniami, a oni próbują zrobić z klienta debila. Musiałbym być serio przymulony żebym myślał ze to jest kaczka.

Nie wiem czy dociągnąć je do końca (maja prawie 2 tyg), czy wyjebac się na nie i ogarnąć już prawdziwe nasiona - nie wiem nawet co mi rośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie zapowiada się na kaczkę. Poczekaj jeszcze dwa piętra. Mój kumpel kiedyś miał krzaka (nie pamiętam odmiany) który mial mieć po jednym palcu na listku. Pamiętam że pierwsze 4 piętra miał 3 palczaste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlatego ja teraz zamawiam bezpośrednio od RQS i nigdzie indziej, strona producenta jest praktycznie na całą Europe i mają sprawdzone nasionka najlepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien popularny youtuber nie wiem czy mogę napisać o kogo chodzi ,ostatnio skrytykował RQS i nie wiem co o tym myśleć co wy myślicie na temat tego producenta ? Bo nie wiem czy się nie przerzucić na Dutch Passion czy zapodać coś super z RQS pozdro 

Edytowane przez glodek18
Błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 ja ostatnio zamawiałem około 10 nasion od RSQ. Dla mnie  SWWET zz i dla znajomego pare automatów.  Z tego wszystkiego tylko jeden automat wyszedl. Ja polecam nasionka od greenhouseseeds.nl 

Wszystkie nasionka ktore od nich kupiłem wyszły i nie ma żadnych problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 jak Papa joint to lepiej nie pisz ?

Ja kupuję w sklepie stacjonarnym i jak się kiedyś wyprowadzę to albo bezpośrednio od producentów będę zamawiał albo raz do roku wybiorę się za granicę. Można połączyć to z urlopem, odwiedzinami u znajomych i bezpiecznymi zakupami. Jestem człowiekiem, który nie przepada za zakupami on-line. Wolę wersje pudełkowe, a przy zakupie chcę dotknąć, pomacać, pomyśleć, porozmawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Tak to on tylko niczym tego nie poparł a ja nie mam na tyle doświadczenia a mam zamiar właśnie kupować od RQS .I nie wiem czy warto czy poprostu tylko on jest zrazony.Bo Total dwarf jak na uprawę na trzech energooszczędnych to nawet wyszedł teraz na Marsie 600 chce coś troszkę większego bo tamten to karzełek był ale do Pc Boxa polecam . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 zwykła paplanina, każdy producent większy ma jakieś felerne nasiona, często robią to podwykonawcy dla producentów więc różnie może być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 on kiedyś brał od P.Pestki, od Dutch Passion i jak nie dawali mu gratisów albo jakaś pestka nie wyszła to jechał po nich.

Chłop coś tam wie ale bez szału, a w dodatku nie umie przekazać wiedzy. Jak dla mnie trochę patus i hura bura szef podwóra ale jak ktoś lubi taki klimat to nie mam nic przeciwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

@glodek18 zwykła paplanina, każdy producent większy ma jakieś felerne nasiona, często robią to podwykonawcy dla producentów więc różnie może być 

A ty  co zazwyczaj zapodajesz ? Może ktoś strzeli ankietę a może już była ? Ja taki stary pierdoła jestem więc popalać też lubię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na powrót marihuanisty. Gość umie przekazać wiedzę i ma konkretne efekty na outdoor

@glodek18 Fast Buds ma tylko automaty i naprawdę mocne krzaki, nie miałem problemu z nimi nigdy i znajomi też chwalili. To samo z Sweet Seeds tylko, że mają już wszystko. Jak pisał @Tester, zawsze się może coś trafić nie tak jednak wolę firmy sprawdzone z doświadczeniem na rynku niż sklep wysyłkowy na sztuki. Ważne by były w miarę świeże nasiona i dobrze przetrzymywane. W sklepie trzymają w lodówce, a na takich internetach nigdy nie wiesz. Do tego przesyłka w upalne lato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 nie da się polecić coś na 100% podam przykład Durban Poison od Dutch Passion jednego roku dochodziła gdzieś w połowie października, na następny rok ta sama odmiana od tego samego producenta zaczęła kwitnąć dopiero jak śnieg spadł, albo wysiane 100 sztuk automatów innego producenta wyszło z 5 rodzajów automatów, to loteria jest producenci nie przykładają dużej uwagi do jakości, wszystko masówka więc nic nie jest pewne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...