Skocz do zawartości
Inny91

5x Bluberry od seedsman.

Rekomendowane odpowiedzi

@Farmerka też bym wziął sf4000

Ale np namiot 70x140(dostępny tylko u SF niestety) lub 80x150 to też jest 1m2 i wystarczą 2 panele 100-110W, a na 1x1m pasowało by takich 4. Osobiście wolę mniejsze, a więcej.

Coś tam wybrałem, żadna znana marka ale na identycznych grantach jak SF. Mam jeszcze czas. Szkoda, że Phlizon nie ma tego samego na Amazonie europejskim co na amerykańskim

Nie chcę drogich lamp bo można mieć tańsze o podobnych właściwościach, a jak się wszystkiego nie ogarnia na 110% to droga lampa sama nie poprowadzi uprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik ja chce coś takiego że bedzie jeden namiot, prostokątny, ale chce 1/3 na bonsai przeznaczyć z jednym Spiderem, a 2/3 na jednego krzaka , kolejna lampa. Tylko musiałabym to czymś przedzielić? To byłoby idealne rozwiązanie. Nie chce dwóch boxow mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Farmerka napisał:

A dobra, nie podałeś na początku że to jednak 240w, ale to w sumie dobrze zapłaciłeś jak £150 dałeś. ?

długo na nią czekałeś?

? wiesz co jakieś 7 dni bodajże nie dłużej sam się zaskoczyłem ze tak szybko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up kwiatki rozwijają się dobrze mam jednak problem z temperatura poleci ktoś jakiś mały nie drogi klimatyzator bądź coś co ochłodzi mi namiot o 3-5 stopni? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam juz wszystko kontrolowane z apki (ledy, wiatraki, itp) i szukam jeszcze jakiegos dimmera do tych ledow na wifi. Moze ktos sie orientuje jakie napiecie tam jest itp ? Lub co moglbym zakupic. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tester napisał:

@Marcin BleBox dimmerBox sterownik ściemniacz światła WiFi, wpisz na allegro coś jest

Idealny , dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4/08 

11 dzień od startu. 

Problem z utrzymaniem wilgotności na poziomie 60-70% posiłki w drodze nawilżacz zamówiony. Zastanawiam się nad samym topp8ngiem i LST z racji tego że boję się trochę scroga wydaje mi się że to zbyt duży skok w przód z moim nie wielkim doświadczeniem. Czy ktoś z was kiedyś trenował ta metoda? 

IMG_20200804_191138.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenuj , ale zaczekaj z toppingiem aż będą miały minimalnie te 3 piętra liści , może zainteresuje cię także main-lining ?

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom tak wiem jeszcze nie czas na topping, nie chce sobie już więcej na głowę wrzucać przy tej uprawie ale możesz przybliżyć jak to wygląda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom OK czytałem o tej formie treningu jak dla mnie chyba zbyt ambitnie ? ale pomyślę mam jeszcze trochę czasu. Przyznam że końcowy efekt kosa ?

Edytowane przez Inny91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Inny91  ja też robiłem pierwszy raz teraz , pierwsza uprawą sezonów , 9 roślin ,  każdą trenowałem inaczej żeby przetestować różne metody , polecam

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...