Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą chorą na nowotwór . W chwili obecnej używam CBD/CBG jednakże bardzo mnie wkręcił temat RSO.Czy znajdę tutaj na forum kogokolwiek kto posiada wiedzę i możliwości w zakresie RSO ? Proszę o pomoc ponieważ kompletnie nie mam wiedzy jak ruszyć temat  RSO dla siebie.Tylko poważne odpowiedzi z góry dziękuję .Zdecydowanie czas gra rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27/07/2020 o 12:01, Bimbrownik napisał:

@dinky nie wiem czy ktoś Ci zrobi i sprzeda, pozostaje samemu krzaki uprawiać i robić RSO

Leżę w szpitalu i będę leżał jeszcze do końca sierpnia.Zakładając, że posadzę rośliny na początku września jak długo będę czekał aż się będą nadawały ? Ile ich potrzeba żeby otrzymać 60 - 70 ml rso. Jaka odmiana najlepsza ? Urosną na zewnątrz ? Jestem kompletnym laikiem .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dinky w zimie Ci nie urosną chyba że mieszkasz w innych krajach,  Jeden funt (ok. 500g) suchych „jak wiór” kwiatów zwykle wytwarza około 2 uncji (55 – 60 mL) wysokiej klasy oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w PRL więc pole manewru jest mocno ograniczone , co prawda na terenie europy można się poruszać i podjechać gdzie trzeba jednakże istnieje duże ryzyko zapuszkowania delikwenta.Z tą epilepsją to może i pomysł ale znając polskie realia choroba musi być tak udokumentowana jak co najmniej papiery do ZUS o 500+.

Z wszystkich Waszych podpowiedzi wnioskuję , że jak sam nie ogarnę to nie będę miał , a może to kwestia ceny ? Tak nawiasem ile może kosztować 10 ml.rso ?, a ile 500 g suszu do produkcji ?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są lekarze, którzy propagują leczenie z pomocą THC. Musisz poszukać takiego i jeśli Twoja przypadłość zahacza o możliwość otrzymania recepty to taką dostaniesz bez problemu

Zobacz na wolnekonopie.org

Sorry za reklamę (zwał jak zwał) ale oni akurat działają w dobrej wierze ?

@Farmerka na czarnym rynku nawet 16k kosztuje miesięczna kuracja. Susz w aptece ok 50-60zl/g, miesięcznie ok 2-2.5k wychodzi

Osobiście robił bym to i sprzedawał potrzebującym w rozsądnej cenie bo bawi mnie sama uprawa i wyroby tak jak z alkoholem niż samo spożywanie, a ceny są wyjęte z dupy biorąc pod uwagę fakt jaki jest faktyczny koszt produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka pomijając fakt, że na chwilę obecną nie mam możliwości mieć dużego namiotu to niestety prawo jest takie, a nie inne. Nie mówię żeby od razu legalizować duże ilości itp tylko żeby nie dostać 8lat za kilkanaście g... Że o uprawie już nie wspomnę. To już jest posiadanie, wytwarzanie, sprzedawanie i często przemyt

Kara śmierci za to jak nic

22 minuty temu, Farmerka napisał:

niby dużo, ale jak chodzi o życie to te 16tys to jest mało. 

Jak kogoś stać to mało ale dla większości osób to jednoznaczne jest niestety z.... A można by ułatwić dostęp i produkować w kraju  co by się bezpośrednio przełożyło na niższą cenę i wpływ kasy do państwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...