Skocz do zawartości
Totoro

Auto Amnesia Haze | AK47 w coco pod Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Ja samemu jak wsypałem topy po trimmingu na wagę to mnie zatkało.
 

Suszyła się 4 dni w namiocie po czym zrobiłem trimming i wynik był niecałe 150g, myślałem ze są już suche i wsadziłem do słoików na jedna noc ale wilgotność mi nie pasowała bo było blisko 70%, wystraszyłem się pleśni i wysypałem je na takie metalowe kratki i dałem na jeszcze jedna noc do namiotu i zeszło jeszcze z nich niecałe 10g. 
 

wrzuciłem do słoików, wilgotność na poziomie 60% z wynikiem końcowym 140g. 

 

7EF9EF61-4480-4F91-A3F3-F3EE0753AF88.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

O.G oraz mały klonik poszły pod kose 

101 dni miał karzeł, a klon nawet nie wiem ?‍♂️

Na mokro 604g(pierwsze 3 zdjęcia) + klon 56g (ostatnie 2 zdjęcia, zapomniałem wsadzić go do miski)
 

IMG_4739.jpg

IMG_4740.jpg

IMG_4742.jpg

IMG_4743.jpg

IMG_4744.jpg

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ale problem w tym, że na dwóch małych pannach zrobiły mi się wciorki czy jak im tam, więc byłem zmuszony wyrzucić te żeby zwiększyć wilgotność i użyć preparatu na te małe kur^^y


Jestem bardzo ciekawy ile wyjdzie z tego karła. Topy strasznie grube wyszły, a on nie miał więcej niż 30cm wysokości, więc naprawdę był z niego maluszek (foto jakoś tydzień/półtora temu zrobione)

IMG_4745.PNG

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro Ja wczoraj zrobilem doslownie Auschwiz w growboxie ?, bo jakies malutkie upierdliwe muszki sie pojawily (rownierz w ziemi). Po godzinie otworzylem boxa i juz tylko rosliny byly zywe,:yummy:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Totoro napisał:

@CheMsKuN mi się zrobiły od spodu pod liśćmi. Co użyłeś ? 

Polecil mi to sprzedawca w sklepie ogrodniczym. Zabija doslownie wszystko (obojetne czy to cos lata, pelza czy skacze) oprucz roslin.

https://www.protect-home.de/protect-home-forminex-spezialspray-6262


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN to ja też kupił coś podobnego ale i tak zamówiłem na ebay karate zenon 050cs i zrobie dodatkowy oprysk w przyszłym tygodniu. Gdzieś też czytałem  ze koleś kupił jakieś takie okrągłe coś nasączone jakimś preparatem na robaki i pisał, że zajebiście wszystko zabiło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro  Wiesz, tych specyfikow na robale jest od zatrzesienia i oczywiscie kazdy chwali swoje, tak zreszta jest  dzisiaj ze wszystkim.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Po kilkudniowym suszeniu, trymowaniu i zważeniu chciałbym przedstawić państwu zbiory i podsumować fotorelacje. 

Mój karzełek Auto Glueberry O.G od Dutch Passion wyrzucił z siebie 125 gram suchego i konkretnego suszu co w połączeniu z Auto AK-47 co łącznie daje w tej fotorelacji wynik aż 265g suchego sortu. Dziękuje wszystkim za wsparcie i pomoc ! 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Jeszcze całość razem oraz dwie szyszusznie do porównania. Po lewej Glueberry O.G po prawej AK

5.jpg

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, zielonyjamajczyk said:

@Totoro Zajebiście. Wielkie gratulacje !!!!! Duma mnie rozpiera za taki Twój wynik. 

Teraz pozostaje najlepsza zabawa ?

3maj się i wracaj z nową fotorelacją szybko. 

Nowa fotorelacja już założona, teraz lecę na nowo z Auto Glueberry O.G i Auto Banana Blaze, które zostało złamane ? . Zaraz się zabieram żeby zrobić update, w tamtej relacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...