Skocz do zawartości
Gość

PC BOX na wypasie!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemaneczko właśnie zabrałem się za budowę pc boxa na wypasie. Box będzie z ledami w pełnym spektrum 2x wentylator jeden dolotowy 2 wylotowy. Całość oblepiona taśmami odblaskowymi jak na znakach drogowych. Do tego dwa filtry węglowe z okapów. I tak będzie śmierdzieć ale żadne muszki się nie przedostaną. 

Środek obudowy już wypruty. ? Działam dalej. 

Jak jesteście ciekawi to proszę o łapeczki albo blanciki na zachętę. 

 

IMG_20200719_195611.jpg

Najpierw sobie okleję boczki później zajmę się elektryką.

IMG_20200723_182430.jpg

IMG_20200723_182421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja swojego robię żeby w zimę mi się nie nudziło i same automaty będę tam sadzał do tego dobre lst i może się pojedyncze krzaki będą mieściły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób będziesz kontrolował tam poziom wilgotności? Na vegu pasowało by z 8 dyszek chociaż (nawiasem mówiąc to pamiętam jak miałem raz z 98 % chyba to pokoju moczar był fest, z tym że w pokoju było w tedy 8-9 stopni Celsjusza) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mirecki

Na vegu postawie jakieś naczynko pod wentylator i wilgotność skoczy w górę. Są dwa wentyle jeden tłoczy 2 ciągnie więc wilgotność ładnie będzie krążyła. A na flo przy takim przewiewie też powinno być ok a jak nie to będę się wtedy martwił i dam ewentualnie worki osuszające gdzieś między doniczek a ściankę na dole. 

Dzisiaj zdążyłem tylko elektrykę zrobić ale myślę że jutro lub w środę skończę już całkiem. 

IMG_20200727_121827.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taśmy odblaskowe poszły na boczne ściany a dzisiaj reszta oklejona kocami życia. 

IMG_20200729_113521.jpg

Do boxa wejdzie jeszcze rozgałęziacz na dwa gwinty i dwie dodatkowe żarówki po 2500lumenow każda 

IMG_20200729_122842.jpg

No i to by było na tyle. 

Oczywiście lampa ma regulowana wysokość. Po dodaniu następnych żarówek już nie będę wstawiał zdjęci. Będzie widać na fotorelacji

IMG_20200729_122903.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pcbox fajna opcja ja spróbuję roślinę do końca w nim przetrzymać. Na pierwszy ogień Hulk auto będzie szedł. Może się pomieści przy dobrym lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...