Skocz do zawartości
Daw91

Foliak - 4 x green ninja fem, 3x no name

Rekomendowane odpowiedzi

@Farmerka lekko bursztyn sie pokazal,mi to wystarczylo ,w tej czesci USA gdzie mieszkam juz pogoda do dupy takze juz I tak mialem scinac ,a ziolo mocno kopie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daw91 Elo, na przyszły rok też mam zamiar zadzic pod foliakiem więc napisz mi proszę czy miałeś w nim jeszcze jakieś warzywa? I jak z zapachem na zewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mirecki napisał:

@Kondziu zioło jak zioło - będzie capić, a najbardziej w trakcie kwitnięcia. Myślę że z ok 8-10m wyczujesz krzaka ale nie jest to jakiś mega mocny zapach ale wyczuwalny jak najbardziej 

Właśnie zastanawiam się czy w przypadku posadzenia pod foliakiem pomidorów i jeszcze może lawendy ten zapach zostanie zneutralizowany  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pod folią i czuć było w środku i tak metr od foli ze strony zamkniętych drzwi. Ze strony otwartych drzwi że dwa metry miałem warzywa w folii pomidory i papryki i efekt był taki że trawka pachniała pomidorami

Hahaha pamiętam jak wbiłem na melanż w akademiku do ziomków i wyciągam wora (jakieś 40g) a wszyscy najpierw ucieszeni potem powąchali i mówią że gówno jakieś bo nie pachnie skunem i że podejrzane bo skąd bym miał tyle palenia dobrego. Ja do nich mówię że nie przyszedłem sprzedawać i że jak komuś coś nie pasuje to niech wypierdalaj i nie pali i nie męczy mi buły na imprezie bo przyjechałem się wyluzować a jak ktoś ma ochotę zapalić to niech zamknie ryja i skupi się na braniu machów. Po pierwszych jointach wszyscy przychodzili i mówili "ej ziomuś odsprzedaj tego kozaka" hahahaa a ja do nich przecież to gówno! Sieja jakaś, majeranek co nie klepie i tak jak mówiłem nie przyjechałem sprzedawać 

Taka Polaczki jaracze zawsze wiedzą wszystko najlepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...