Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ostatnio byłem się przejeść za spotem na moje 4 Roślinki automaty. 

Otóż spota znalazłem Jest on w wysokich krzakach zarośnięte co do centymetra krzaki do 2  3 metrów wysokości Miejsce mam jest ono oddalone o jakieś 800 metrów Prawie kilometr tylko jest taka sprawa ze do spota mogę dojść przez kogoś malutkie podwórko nie ogrodzone ani nic starszego pana co uprawia pszczoły... oczywiście drogę na spota mam tez przez las ?. Raczej starszemu panu nie chciało by sie iść Prawie kilometr przez takie krzaki....

Pytania Do Was:

1. Posiadam nawóz Biohomus do kwiatów balkonowych oczywiście rozrobiłem go jak pisze na etykiecie butelki. Nada się ten nawóz na cały cykl konopii?

2. Ostatnio w ręce wpadły mi 3 nasionka wyciągnięte z Topa. Jest szansa ze wyrosnie mi z niego Kobitka?? i będę miał zbiory?

3. Nasionka mam wykiełkowane czekam aż wyjdą pierwsze listki itp Moje pytanie to czy Nasionka zasadzone w małych doniczkach mogę wrzucić je pod światło w moim groboxie? Oczywiście w kontrolowanych warunkach

4. Od jakiego dnia roślinki zacząć podlewać nawozem? Oraz co ile dni podlewać nawozem? 

5. Roślinki będę sadził w workach będą one Zakopane w ziemi. Ziemie będę kupował w ogrodniczym ziemia uniwersalna o PH 6.5 6.0 powinna się nadać tak?

6. Pierwsze sadzonki będę sadził końcem lipca plus minus początkiem sierpnia Nie zapozno ? Jest szans ze cos uzbieram mimo tego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Bakacz napisał:

Posiadam nawóz Biohomus do kwiatów balkonowych oczywiście rozrobiłem go jak pisze na etykiecie butelki. Nada się ten nawóz na cały cykl konopii?

on na wzrost jest ale przejdzie i na cały cykl 

 

47 minut temu, Bakacz napisał:

. Ostatnio w ręce wpadły mi 3 nasionka wyciągnięte z Topa. Jest szansa ze wyrosnie mi z niego Kobitka?? i będę miał zbiory?

jest

48 minut temu, Bakacz napisał:

Nasionka mam wykiełkowane czekam aż wyjdą pierwsze listki itp Moje pytanie to czy Nasionka zasadzone w małych doniczkach mogę wrzucić je pod światło w moim groboxie? Oczywiście w kontrolowanych warunkach

możesz nawet zalecane

48 minut temu, Bakacz napisał:

Od jakiego dnia roślinki zacząć podlewać nawozem? Oraz co ile dni podlewać nawozem? 

po 2-3 tygodniach jeśli dasz ziemię nową ale to zależy też od rodzaju gleby i warunków out

49 minut temu, Bakacz napisał:

Roślinki będę sadził w workach będą one Zakopane w ziemi. Ziemie będę kupował w ogrodniczym ziemia uniwersalna o PH 6.5 6.0 powinna się nadać tak?

tak

50 minut temu, Bakacz napisał:

Pierwsze sadzonki będę sadził końcem lipca plus minus początkiem sierpnia Nie zapozno ? Jest szans ze cos uzbieram mimo tego czasu

właśnie późno i bym indoor robił@Bakacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym wlasnie dziś roślinka mi się urwała lodyga..... Automat wyciągnął się ku lampie i bardzo droga łodyga jest. Urwała mi sie łodygami wraz z korzeniami i roślinka jest wsadzona tak ze ma od ziemi do listków z 3 cm. Ziemia świeża pH dobre nie podlewalem jak myślisz będzie coś z niej??

@Bakacz oraz kupiłem nawóz w granulkach PLANTON S do kwiatów zielonych i balkonowych rozpusciem na litr wody 2 .5 łyżki .nada sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bakacz z tego co piszesz to pewnie się nie uda, musisz poczytać trochę i się podszkolić może jakiś mini growbox, Nie wiem jaki ten planton ma skład 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym potem ci podeśle skład tego Plantona . Jakie polecasz doniczki do automatów ? 7 litrów wystarczy? Jak narazie w doniczkach zasadzę potem je wkopie w ziemie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...