Skocz do zawartości
Karthez

Jakieś szkodniki?

Rekomendowane odpowiedzi

siema to jakieś szkodnik te białe plamkii a jak tak to czym to zwalczyć? (Outdoor)

123123312.PNG

Edytowane przez Karthez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Karthez może to mszyce, przędziorki, są preparaty ale to outdoor więc trudniej jest 

@Tester to coś polecasz żeby to się pozbyć? są jakieś preparaty np. 3w1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

@Karthez są ale nie jest powiedziane że zadziałają i nie wiadomo co tam lata, nie wygląda źle, obserwuj ją na razie bym nie pryskał 

@Tester spoko to jak coś to w piątek zdam znać bo wtedy idę podlać spota 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karthez tam pisze - przeznaczony do zwalczania  trudnych szkodników, których nie da się pozbyć innymi środkami  poprzez oprysk , jak: ochojnik, tarcznik, wełnowiec, misecznik i mszyca, o przędziorkach nic nie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szym napisał:

@Karthez tam pisze - przeznaczony do zwalczania  trudnych szkodników, których nie da się pozbyć innymi środkami  poprzez oprysk , jak: ochojnik, tarcznik, wełnowiec, misecznik i mszyca, o przędziorkach nic nie pisze

@Szym a no rzeczywiście XD nie sprawdziłem za bardzo, a też słyszałem o sposobie do letniej wody kilka kropel płynu do naczyń i jak to normalnie na liście?

 

2 godziny temu, SicWolf napisał:

@Karthez wstaw zdjęcie lepszej jakości bo ciężko stwierdzić czy w ogóle coś zaatakowało Ci roślinkę

@SicWolf ok w piątek wstawie bo ta fotka jest z filmiku zrobiona bo na szybko na spocie byłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karthez te kilka kropel płynu ogrodnicy i rolnicy dodają po to by dany oprysk nie spłynął z liści a po prostu przykleił się tylko dosłownie śladowe ilości tego płynu dodawaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SicWolf napisał:

@Karthez te kilka kropel płynu ogrodnicy i rolnicy dodają po to by dany oprysk nie spłynął z liści a po prostu przykleił się tylko dosłownie śladowe ilości tego płynu dodawaj 

@SicWolf tak średnio zrozumiałem, możesz jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Karthez napisał:

a też słyszałem o sposobie do letniej wody kilka kropel płynu do naczyń i jak to normalnie na liście?

Wyjaśniam po co dodaje się płyn do naczyń przy oprysku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...