Skocz do zawartości
Peka89

Gelato x4 (27%thc), Grapefruit x3, Bruce Banner x2(22,5%thc), EL PATRON x1 (22%thc)

Rekomendowane odpowiedzi

This is the end... 

Uprawa ścięta tydzień przed terminem. Dopadła ją jakaś choroba przez którą musiałem usunąć w ciągu trzech dni z 10 potężnych topów. Wyglądało to na początku na pleśn, ale zauważyłem, że topy psuły się od środka. Ziomek miał kiedyś podobną sytuację i wszystkie rośliny poszły w tydzień, a były (tak samo jak moje) na końcu kwitnienia. Nie ryzykowałem. 

Ale to nic. 

Okazało się, że całość ma pełno ziarenek.... ? ? ?

Niestety, podczas 3 dniowej wyprawy do lasu w trakcie "przypału", dziewczynki się wkurwiły i postanowiły się zhermetyzowac. 

Ja wkurwiłem się jeszcze bardziej ?

Wyszło wszystkiego razem około 700g, ale wpizdu jest pestek więc ma to dość spory wpływ na wagę i ogólny, możliwy do zebrania plon. 

Na szczęście w mocy nie odczuwam większej różnicy i każdym rodzajem potrafię się dobrze "usmarkać". 

Grapefruit- cytrusowy zapach, ale bardzo delikatny. Typowa sativka. Lubię to. 

Bruce Banner- Zaskakujący i specyficzny zapach. Zainspirował mnie i będę próbował dalej się nim bawić. Moc dobra i.... ten smak. Polecam koneserom ?

GELATO - FOKING HELL!! XD ścina z nóg. Palę to tylko przed snem ? Najintensywniejszy zapach i turbo moc. Niestety wchuyyy nasionek ?

Ehh no cóż. Oby następnym razem było lepiej. 

Relacje można zakończyć i jedziemy dalej ?

Z fartem wszytskim życzę i dzięki za pożyteczne rady! 

Aaa no i odkryłem co oznaczają te śnieżno białe końcówki na topach! Prawdopodobnie jest to oznaka tego, że się zhermetyzowaly. 

Pozdro

Gelato

DSC_0065.JPG

Bruce banner 

DSC_0063.JPG

Grapefruit 

DSC_0064.JPG

Jeszcze jedno bardzo ważne pytanie na sam koniec. 

Czy te ziarenka są "bezpieczne"?? Tzn czy warto je sadzić w kolejnych uprawach? Ktoś coś więcej na ten temat wie? 

 

Jak i gdzie je przechowywać w takich ilościach?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peka89 mogą hermić

32 minuty temu, Peka89 napisał:

Jak i gdzie je przechowywać w takich ilościach?? 

w suchym miejscu po wcześniejszym wysuszeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym mogą, ale nie muszą? Czy jest naprawdę DUŻE ryzyko?

Czytałem na innych forach, że te pestki normalnie rosną i nic nie wsoominali, że jest jakieś większe prawdopodobieństwo na herme... 

7 minut temu, Szym napisał:

@Peka89 mogą hermić

w suchym miejscu po wcześniejszym wysuszeniua

Słyszałem, że można je mrozić?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Peka89 napisał:

Słyszałem, że można je mrozić?? 

niektórzy w lodówce trzymają, ale i tak trzymane w normalnej temperaturze mogą latami leżeć aby wilgoci nie było

ale ty jest ciemnią przypadkowo shermiłeś? jak tak to pestki mogą być dobre 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/10/2020 o 01:53, Peka89 napisał:

Aaa no i odkryłem co oznaczają te śnieżno białe końcówki na topach! Prawdopodobnie jest to oznaka tego, że się zhermetyzowaly. 

Miałem to kilka razy , mi już nawet liście się robiły białe .

Cytat

To, że roślina konopi indyjskich zaczyna wykazywać białą kolorystykę, nie oznacza jeszcze, że wykazuje cechy albinosów. Na przykład rośliny mogą zacząć zmieniać odcienie bieli z powodu blaknięcia spowodowanego zbyt silnym naświetleniem. Czasami, gdy szczytowe pąki i liście wysokiej rośliny konopi są zbyt blisko źródła światła z powodu gwałtownego wzrostu, intensywność światła może okazać się zbyt duża. To zjawisko może skończyć się wybieleniem, co powoduje, że prześwietlone części rośliny mają biały wygląd.

 

Polecam dać wyżej lamę w następnym grow :)

Edytowane przez Rotkit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21/11/2020 o 14:12, Rotkit napisał:

DSC_0041.JPG

No milion procent na tym foto to samo co u mnie .

Edytowane przez Rotkit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...