Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cały spot wyczyszczony , doniczki zabrane , krzaki powyrywane. Niektóre nawet nie zaczęły kwitnąć. Wydaje Mi się że była to policja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester nic , wszystko wyczyszczone. Problem polega na tym że rośliny były pokaźnych rozmiarów i ni3 dało się ich po prostu wynieść bo by się połamały. Szkoda , bo pierwszy grow a plon byłby pokaźny. No nic, będę musiał się zaopatrzac w uliczne gowno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marek.talek jeśli nie było możliwości by przypadkowa osoba tam trafiła to jak policja miała by to znaleźć? Może jakiś myśliwy czy leśnik. Są też ludzie specjalizujący się w szukaniu spotów i zabieraniu plonów ale raczej robią to jak rośliny są prawie gotowe.

Albo dziki czy inne jelenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że jakiś leśnik. Mam znajomego leśnika w Polsce, przy lesie na polach 2 spoty rozwalił, 7 krzaków razem. Mi kilka lat temu przeniósł rośliny kilkanaście metrów dalej i się okazało, że to właśnie ten szczur co jest teraz moim znajomym ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik kilka razy jak byłem na spocie helikoptery latały. Jak szedłem na spota zawsze zschowywalem względy bezpieczeństwa, jednakże jak mnie nie było znajomy podlewał. Nie jestem w stanie zweryfikować czy zachowywał. Tak Jak napisałem powyżej, rośliny były duże żeby je wynieść po pierwsze dlatego że jest kilkaset metrów haszczy(w niektórych mi3jwcach trzeba się czolgac) a po drugie było wyrwane wszystko z ziemi, nawet 4 tyg krzaki.. Niektóre dziewczyny były w donicach 40 l I wyniesienie ich było by po prostu nie możliwe. Nie ma co płakać jednak nie ukrywam, że jest mi przykro bo poświęciłem bardzo dużo czasu. Liczyl3m na to że będę miał palonko na 2 lata A tu coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...