Jump to content
Tester

Co bardziej wolisz indoor czy outdoor ?

Co bardziej wolisz indoor czy outdoor ?  

25 members have voted

1. 1. Wolisz uprawiać roślinki pod lampami czy naturalnym słońcem?

• Indoor
      15
    • Outdoor
      10

Recommended Posts

Guest
W dniu 20/07/2020 o 14:28, Farmerka napisał:

@Vampidrut w UK nadal można outdoor fajny zrobić. 

No niby raz coś tam by wyszło , ale ja jednak 365dni preferuje jeżeli chodzi o uprawy , a nie tylko sezonowo. Poza tym jak dobrze przypilnujesz indoor to i plon masz podobny i to przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne. Pozdr.

Tylko indoor , indoor master race  ? . W oucie wkurwia mnie to ze nie masz kontroli nad swoimi pannami, sarny, dziki i mysliwi, raz za sucho raz za malo slonca, chuje muje dzikie weze ? A i w Indoor to ja ustalam kiedy jest noc a kiedy jest dzien, jaka ma byc temp. i wilgotnosc, kiedy panny maja zakwitnac i jak duze maja urosnac, mam absolutna kontrole nad swoimi krzakami. W dodatku nie ograniczaja mnie pory roku, tak ze w zasadzie moge sadzic przez caly rok.

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Ja bym chciał i to i to bo nasion nie szkoda ale z tym outdorrem łatwiej o przypał .Oczytalem się na innym forum o kamerach na drzewach i czyhających w krzakach psiakach więc podziekuje .

No fakt na out to kurde trzeba być Rambo ,szaman i celtyckim wojownikiem w jednym ,absolutnie wszystko chce ci dojechać ,pogoda ,myśliwi ,karczowanie zabezpieczanie ,czajenie się ,a do tego dźwiganie ,wiecznie robienie pułapek żeby wiedzieć ,czy ktoś się nie pląta ,kamery w lesie ,grzybiarze ,niedzielni turyści ,wkurwia mnie to wszystko już jak ja pierdole .

Posted (edited)

Indoor.

Po pierwsze: dlatego, że można posadzić dowolną odmianę i dojdzie, nie to co na outdoorze. Chce na indoor Haze? Sadze Haze, a na outdoorze tylko automaty albo coś wczesnego. A i tak często gęsto musisz ładować chemie żeby szara pleśń nie zeżarła.

Po drugie: jeśli coś pójdzie ne tak na indoorze to będzie to tylko moja wina, a nie przypadek losowy, bo dziki wjechały i trzeba się pożegnać z plantacją albo grad zniszczył całą uprawe.

Po trzecie: bag appeal indoora jest po prostu lepszy.

Jedyną zaletą outdoora są mniejsze koszty, bo odpada cena za box, lampe, filtr...

No dobra, jeszcze ten klimat gdy w pięknych okolicznościach przyrody siedzisz sobie na poletku mj i jesteś szczęśliwy xD

Edited by Niemedyczny_Użytkownik

Guest Szwagrom
Posted (edited)

@Niemedyczny_UżytkownikWierz mi, zajebiste uczucie gdy siedzisz sobie na spocie ze swoimi krzaczkami, pijesz sobie zimny browar i wiesz że nikt cię tu nie znajdzie. Ale moim zdaniem in, i tak jest bardziej opłacalny bo możesz w niego ładować kasę i wiesz że nikt ci tego nie zajuma. 

Edited by Szwagrom