Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Mam Kilka pytań dotyczących Nawozów:

1 Posiadam rozrobiony nawóz Firmy BIOHOMUS Do kwiatów balkonowych rozrobiłem go zgodnie  z poleceniem na tyle butelki Nada się ten nawóz na Roślinki automat oraz sezonowki?

2 Od Jakiego dnia roślinki Lać nawóz ? I w jakich dawkach?

3. Posiadam nasionka z topka czy coś z tego nasionka ma prawo wyjść ? Jakaś Kobitka??

4. Mam plan zasadzić swoje krzaczki w workach zakopanych w glebie. Ziemi nie będę mieszał z ta co jest na spocie tylko chce prosto z worka ziemie wsypać do wykopanego dołka.

5. Jest sens kupować taki oto nawóz ? 

https://www.growtent.pl/product-pol-272-Nawoz-Plagron-pk-13-14-250ml-Stymulator-wzrostu-i-kwitniena.html

6. Czy zadziała odżywka do kwiatów zielonych podawana do ziemi w kształcie sztyftu (płyn) ? Opłaca się Wogole ja kupować ? 

7. Od jakiego dnia wsadzić roślinki na spota? 

Z Góry Dzięki z Fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bakacz napisał:

1 Posiadam rozrobiony nawóz Firmy BIOHOMUS Do kwiatów balkonowych rozrobiłem go zgodnie  z poleceniem na tyle butelki Nada się ten nawóz na Roślinki automat oraz sezonowki?

nada się 

 

5 minut temu, Bakacz napisał:

Od Jakiego dnia roślinki Lać nawóz ? I w jakich dawkach?

nie ma jednoznacznej odpowiedzi zależy jaką glebę użyjesz a dawki można od połowy zaczynać chyba że używasz biohumusa to można od pełnej dawki bo to słabszy nawóz 

6 minut temu, Bakacz napisał:

Posiadam nasionka z topka czy coś z tego nasionka ma prawo wyjść ? Jakaś Kobitka?

możliwe że tak

6 minut temu, Bakacz napisał:

Mam plan zasadzić swoje krzaczki w workach zakopanych w glebie. Ziemi nie będę mieszał z ta co jest na spocie tylko chce prosto z worka ziemie wsypać do wykopanego dołka.

gleba przeważnie jest lipna na spocie więc lepiej kupić nową 

7 minut temu, Bakacz napisał:

Jest sens kupować taki oto nawóz ? 

nawozy mają sens, pierwiastki są potrzebne roślinom tak jak człowiekowi pokarm 

8 minut temu, Bakacz napisał:

Czy zadziała odżywka do kwiatów zielonych podawana do ziemi w kształcie sztyftu (płyn) ? Opłaca się Wogole ja kupować ? 

nie wiem co to za wynalazek

9 minut temu, Bakacz napisał:

Od jakiego dnia wsadzić roślinki na spota? 

jak trochę podrosną najlepiej, wtedy większa szansa że przeżyją tylko teraz na outdoor  trochę za późno 

@Bakacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GreenKush napisał:

@13crew wpychasz tabsy do ziemi a kiedy podlewasz rozpuszczają się w jakimś stopniu.

Tak to widzę Na chłopski rozum ?

Już mam spolszczenie. Jest gitara. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...