Skocz do zawartości
Farben2

Jack Cherrer ×6 , klony, wertikal 4×hps250

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz klonuje i    uprawiam bezglebowo,tak że laik jestem,ale jak pomożecie to dam sobie rade:)  rośliny idą na deszcówce +clonex. Box jeszcze nie skączony ale dam rade. Pokrywka troche nie praktyczna ale  za darmo

15950906886461385591831016839513.jpg

15950911813455545918534889213053.jpg

15950924854432745092023280355662.jpg

15950926685032687101809169747098.jpg

15950929396458695171460302423205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Farmerka napisał:

@Farben2 Skąd kupiłeś lampę? To razem z siatką była?

 Wszystko sam zrobiłem;)  lampa to cool tuba na dwie żarówki  złączyłem ze sobą dwie cool tuby zamontowałem 4 hps i zawiesiłem pionowo,do budowy siatki treningowej wykożystałem rachewki od roweru  i sztywne aluminiowoplastikowe pręty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobże ù pszyjaciele, gdy włączyłem 3 lampy i zamknołem boxa po krótkiej  chwili temperatura skoczyła powyżej 40 stopni mimo włączonych  czech wętylatorów 2 mieszające 1 wyprowadzający powietsze na zewnątsz. Dobrze jest wtedy gdy box ma jedną ściane otwartą, mam możliwość zrobienia growromu i się właśnie nad tym zastanawiam a boxa mógł bym pszeznaczyć na chodowanie matki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, EneDue napisał:

Po co klonom tyle lamp. Nie mają jeszcze korzeni

 Te lampy są do już ukożenionych klonów, obecnie klony są pod 250clf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stary, mamy w alfabecie taki znak jak „rz” ? nie żebym się przypierdzielal ale to aż kuje w oczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Rocky1988 said:

Stary, mamy w alfabecie taki znak jak „rz” ? nie żebym się przypierdzielal ale to aż kuje w oczy ?

Pszestan się czepiać , karzdy pisze jak umje. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 4szt.  ponad 15letnich pestkek Jack Cherrer, wysieje w przyszlym grow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Witam Szanownego Pana ? 2 tyg. na mazurach, z urlopu wrocilem mega wypoczety :classic_cool:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Farmerka napisał:

Ten jak się przyczepił do tego poprawnego pisania ?

Nie, bo spotkałem już 3 różne pisownie które się powtarzają ... i sam nie wiem dlaczego. To bardziej ciekawość niż czepialstwo ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Rocky1988 napisał:

Nie, bo spotkałem już 3 różne pisownie które się powtarzają ... i sam nie wiem dlaczego. To bardziej ciekawość niż czepialstwo ☺️

Jeśli cię interesuje dlaczego tak tragicznie pisze to  jest  tak dlatego że   zamiast teczki  wolałem nosić woreczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...