Skocz do zawartości
Fijałek

Jaki LED? SF, Mars, Bloom...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak w temacie nie wiem jaką lampe wybrać pod boxa o wymiarach 1m2(100x100x200). Miałem kinboo 600W i 5 doniczek 11L. Rośliny się wyciągały i miałem dużo popcornów. Chce zmienić na lampy z chłodzeniem pasywnym i z diodami od Samsunga quantum board. Co wziąść by było jak najtaniej? Ponad 400 funtów za S-F 4000 to dużo, a potrzebuje 55 000 lumenów.

20200709_190511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumatek attis co najmniej bym brał pod uwagę. Mam marsy i wymiękają przy nowych panelach lumateka itd. Możesz też zobaczyć nowe produkty Migro.

Ja z kolegą zmieniamy setup w dwóch namiotach i w jednym będą lumatek zeus 465W pro, a w drugim migro aria x3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 hours ago, Paul said:

@Szym a nie 2xts600? 

@doominik myslisz ze ten wyda na namiot 60x120? Attis 200W Lumatek

Na taki namiot idealny jest nowy zestaw Migro aray 240W

to są mega wydajne ledy i w sumie za przyzwoita cenę. Pobije na głowę wszystko marsy i spidery

5 hours ago, Fijałek said:

@doominik Lumatek nie jest na moją kieszeń. Mało mocy za duże pieniądze.

Diyleduk ma takie po £350 i te zobacz haka maja wydajność-dadzą o wiele lepsze rezultaty niż Mars czy spider obcej samej mocy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minutes ago, Paul said:

@doominik w sumie nie duzo drozszy od marsa za tydzien chce kupic ale chyba mnie przekonałeś ?

Ten migro jest około 35% wydajniejszy 

1.8 umol Marsa do około 2.5 umol dla migro. Do tego dłuższa gwarancja i dobry kontakt z samym producentem. 
problem może być tylko z dostępnością-ja zamówiłem tydzień temu i mogę się spodziewać dostawy w okolicach 10go sierpnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik no obadam za tydzien bede miał kase a za ok 2tyg chce na flo przełączyc i musze nowe lampy miec moze sie tak uda , pokazuje mi uk 1-2 day delivery

 

Edytowane przez Paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240W starczy na nowych ledach?

Mam 600 na starych ledach i jest lipa mało światła.

Ten podłóżny panel nie oświetli mi dobrze 1m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...