Skocz do zawartości
Bakacz

Pomoc w Ustawieniu Oświetlenia

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Mam Pytania:

1. Posiadam żarówek Cfl od firmy NEC:

Lumenów 800

Barwa światła 3000K

Moje pytanie jest takie czy żarówka nada się na jedna Roślinkę Automat w szafie ? Szafa ma dosłownie Pół metra Głębokości i metr szerokości ale mam plan oddzielić szafę w szerz na również pół metra Czy to coś da?

2. Posiadam Nawóz Firmy Biohomus Do kwiatów balkonowych czy nada się na nawożenie roślinki? Po jakim czasie Nawozić roślinkę ?

3. Czy ziemia czarna z ogrodu plus lekka domieszka gliny będzie to dobre podłoże?

4. Czy opłaca się pakować oświetlenie UV?

posiadam takie świetlówki:

moc 36 W

220v-230v 50 Hz 

110v-120v 60 Hz 

4 świetlówki po 9 watów UV.

Z Gory Dzięki!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bakacz napisał:

Posiadam Nawóz Firmy Biohomus Do kwiatów balkonowych czy nada się na nawożenie roślinki? Po jakim czasie Nawozić roślinkę ?

przejdzie, nawożenie 2-3 tygodniach jak ziemie zastosujesz z ogrodniczego

22 minuty temu, Bakacz napisał:

Czy ziemia czarna z ogrodu plus lekka domieszka gliny będzie to dobre podłoże?

nie, kup sobie nową ziemię to grosze

25 minut temu, Bakacz napisał:

Moje pytanie jest takie czy żarówka nada się na jedna Roślinkę Automat w szafie ? Szafa ma dosłownie Pół metra Głębokości i metr szerokości ale mam plan oddzielić szafę w szerz na również pół metra Czy to coś da?

nie nada, napisz jaką powierzchnię chcesz uprawy to Ci napiszemy ile i jakie świetlówki 

@Bakacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...