Skocz do zawartości
Trebuh28

Ww potrzebny przewodnik co dalej

Rekomendowane odpowiedzi

prowadziłem moje roślinki wiedzą oczytana z neta i nie wiem co dalej 

Dodam że roślinki to pestki z palenia ww z caffika  miałem 6 ale z braku mi usta musiałem si 3 pozbyć ( oddałem koledze ) wszystkie pestki okazały się dziewczynkami szok wiem.tez byłem w szoku  w dodatku przy kielkowaniu z jedn j pestki rosły 2 dziewczynki szok dla.laika.itd uporałem się z wszystkim dobrałem odp ilość nawozu itd dla tych roślinek mówiąc w prosty oczko w głowie  ale zaczynam mieć problem przy fazie flo boje się o me roślinki bo jak by nie było to 0d 16marca zaraz będą 4 mies przejdźmy do sedna  dziewczynki wszedly już w fazę flo jak w zegarku pierwsze oz 15 czerwca 11 lipiec plecaków...są już na każdym bukiecie i teraz co dalej ??? Ciąć wielkie liscie odchudzać   roślinki rosną out na balkonie  jedna przeszła top..i ma 135cm2 w 2 scinalem szczyty na wegu  ale raczej nic to nie dało ma 120cm i jest mała 100cm krzaczaste nie trenowałem jej cieciem ale 2 tyg temu zwmkn l m ja na 4 dni do totalnej ci mnosci pogoda przez tydz czasu była jak w połowie września zimno i mokro więc dziewczynki równie strz Lily do fazy flo ....    Co robic  golić ?? 

IMG_20200711_205739_9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trebuh28 kolego na tych zdjęciach nie widać za bardzo żeby dziewczyny kwitły i coś mi się wydaje, ze masz sezony wiec musisz poczekać jeszcze trochę na swoje palenie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trebuh28 chyba masz na myśli, że się okazaly? Jak deszcz pada niech będą na balkonie, nic im nie będzie, nie wiem po co do ciemności je zamykasz. Jedyne co robić to czekać, krzaki masz ładne, nie musisz nic golić.  Pokaz rośliny z bliska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...