Skocz do zawartości
Tester

Wasze zdjęcia kwitnących roślin pod lampami

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka fotek z mojego glownego grow, medium BioBizz All Mix,  fotoperiod 12/12, trening - lst/fim/toping, papu - Terra Bloom, Sugar Royal i Green Sensation od Plagron, licze na duze twarde topy, ale gdyby cos poszlo nie tak to wejdzie albo PK13/14 od Plagron albo Rippen . W namiocie trzymam 5x Gorilla Zkitlez, 1x Royal Gorilla, 1x klon Super Lemon Hase i jeszcze jeden klon White Russian wjedzie tam za kilka dni.

 

 

 

 

IMG_20191023_171920.jpg

IMG_20191025_192756.jpg

IMG_20191025_192837.jpg


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  No wiesz gdyby byla, gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem ? A tak na powaznie duzo bys sie  z takiej fr  nie dowiedzial. Dopiero w zeszla niedziele podalem nawozy na wega i flo. Tak to caly czas lalem  czysta wode  i raz w tyg. oprysk z calmaga.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  I co z Twoimi krzakami ?

Kilka zdjec z dnia dzisiejszego.

 

IMG_20200616_135831.jpg

IMG_20200616_135921.jpg

IMG_20200616_135936.jpg

IMG_20200616_135948.jpg

IMG_20200616_140003.jpg

IMG_20200616_140322.jpg

IMG_20200616_140403.jpg

IMG_20200616_140603.jpg

To juz nie kwiatostany a male topy. Mysle ze pierwsze krzaki bede kosil za 3-4 tyg, na satiwy poczekam duzo dluzej. Maja za soba jedno podlanie z sugar royal, terra bloom, terra grow od plagron i co tydzien oprysk z calmaga.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Mi tez wyjebalo niedobory magnezu ale tylko na jednym krzaku. Na szczescie na dzien dzisiejszy wszystko pod konrola.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN pisałeś, że pod COBami musisz pryskać cal mag. Dlaczego? Czemu akurat pod tymi lampami? Pod QB też profilaktycznie pryskać? Na następny raz będą sezony i chce się zabezpieczyć

Mi te braki wywaliło w jedną noc i to w takiej skali. Wieczorem były ładne, a rano rude plamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QB ma inna barwe swiatla, tam masz prawdziwe pelne spectrum, o braki martwic nie musisz. Diody COB nie maja pelnej barwy swiatla ktore potrzebuja rosliny (tam chyba niebieskiej barwy brakuje), dlatego bardzo czesto wyskakuja braki magnezu. Zeby temu zapobiec dobrze jest probilaktycznie raz na tydz. spryskac krzaki calmagiem.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

LSD Auto - Barneys Farm - 4 tygodnie +- do zbiorów , specyficzne lst Christmas tree . Co wyjdzie zobaczymy . 

B60750CC-5310-4D6B-8305-3EFFC36B812A.jpeg

F48B840A-EEE2-4000-8601-7B98C62CBECE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

LSD AUTO - Barneys Farm 

4 tygodnie do ścinki , juz coś zaczyna puchnąć 

B501EAE2-272F-41FB-81F7-E2F29D228445.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...