Skocz do zawartości
cichociemny

Ciezka intepretacja, jaka moze byc diagnoza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, prosze o pomoc, mianowicie jedna z moich czterech og kush rosnie najwolniej i jest blado-zolta, a pozostale sa jak te na zdjeciu z zubrowka ? Co moze byc przyczyna jej powolnego wzrostu i takiego odcieniu,


Za to  problemem w innych sa czerwone lodygi, prawie kazda 
 

20200704_175913.jpg

20200704_175926.jpg

20200704_180953.jpg

Drugim problemem w tych zdrowszych sa czerwone lodygi 20200704_180336.thumb.jpg.b741364239194aa712aeefb3a57b36cb.jpg

No i jedna ma problem z jakims pasozytem, ktory wyzera lodyg20200704_180412.thumb.jpg.808770ad5420fec4a0e963f7e6719bcd.jpgi glowne od dolu  albo po prostu jakis niedobor ktos mial podobnie, jedna sie przez to zerwala i probuje robic z niej klona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownikzastanawia mnie kwestia doniczek, czy nie sa one za male (12L),  Jest sens przesadzania ich teraz  30 llitrowych  czy bedzie to duzy stres ? 15 maja byly wrzucone w doniczki 12l , nie za slabo rosna jak prawie 2 miesiasce bytu ? 

20200705_122836.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cichociemny to automaty czy sezony?

No tak, po czasie domyslam się że sezon. Na dwoje babka wróżyła.... Duże te krzaki są i możesz łatwo uszkodzić przy przesadzaniu, a czy się opłaci to nie wiem. Na początku je zmuli na pewno. Osobiście już bym nie przesadzał jednak decyzja należy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezony, sezony, OG KUSH 

Tez sie obawiam, ze rozpierdole krzaki jakbym je przesadzal, ale jak na nie patrze to ciagle mam w glowie mysl, ze sporo moge stracic gramow  i dlaczego moj wspolas kupill 12L, a nie  wieksze ..  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cichociemny napisał:

sezony, sezony, OG KUSH 

Tez sie obawiam, ze rozpierdole krzaki jakbym je przesadzal, ale jak na nie patrze to ciagle mam w glowie mysl, ze sporo moge stracic gramow  i dlaczego moj wspolas kupill 12L, a nie  wieksze ..  ? 

@Bimbrownik zastanawia mnie jeszcze kwestia poobcinania lisci, ktore zaczynaja zolknac czy na razie je zostawic, az beda calkowicie zolte/siwe 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...