Skocz do zawartości
Kondziu

/ 2x Cookies Gelato / CFL /

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE !!!!

Dzien 40wega i jutro przelacze na 12/12

Ogolnie BOX zmienil polozenie i poszedl do salonu z nadzieja ze stary filtr weglowy da rade i nie bedzie intensywnego zapachu w calym domu icon_biggrin.gif zmienilem takze lampe na CFL 150w 2700k Przez caly ten okres staralem sie nie usuwac lisci no ale kilka jednak musialem, ucialem takze dolne odrosty ktore nie mialy szans aby sie rozwinac. Caly czas leje naprzemian takze dzis bedzie lane sama woda.


PRAWA

large.117291929_1352109521652460_1565816210611974752_n.jpg.873ce608e944f5824dd84e2cc150d715.jpg

LEWA

large.117277167_700495843862963_5303621385264806536_n.jpg.31f10b537c605bd5efc07d2fc22db438.jpg

 

Ogolnie jak narazie jestem zadowolony ale teraz bedzie mi potrzebna wasza pomoc icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Tak wiec, co do usuwania lisci jak pisalem staralem sie ich nie usuwac tylko jakos zawijac albo klasc do ziemi aczkolwiek czy zrobic jakiegos wiekszego fryzjera wlasnie teraz ?? czy ucinac po 1-2liscie dziennie ??

Kolejne pytanie odnosnie odzywek ktore chce lac na flo czy zaczac je lac dopiero gdy pojawia sie pierwsze wloski czy poprostu podlac z odzywkami jak beda miec poprostu sucho ?

Jeszcze co do aktualnych warunkow w BOXIE, pozbylem sie juz nawilzacza powietrza i wilgotnosc spadla do 45% zas temperatura wzrosla do 33stopni jest ok ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kondziu na wegu to mała wilgotność z 80% powinno być, 33 stopnie też dużo przydało by się zbić trochę, jak zacznie kwitnąć to lej na flo, jakieś pojedyncze liście można usunąć ale nie dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szym napisał:

@Kondziu na wegu to mała wilgotność z 80% powinno być, 33 stopnie też dużo przydało by się zbić trochę, jak zacznie kwitnąć to lej na flo, jakieś pojedyncze liście można usunąć ale nie dużo

Jak pisalem przenioslem dzis boxa w inne miejsce i wyciągnąłem nawilżacz dlatego wilgotnosc spadla ale to chyba dobrze skoro dzis przelacze na 12/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotność na początku flo moim zdaniem powinna byc w okolicach 70%, temperatura max 28 stopni. Jak kwiaty będą większe Wilgotność powinna być w okolicach 50% i mniejsza temperatura w okolicy 26 w dzień i w nocy ok 17 stopni. Jeżeli sie mysle proszę Mnie poprawić.

Ja podlewalem roslinki nawozem na flo jakos ok 2 3 tygodnia od przelaczenia na flo. Zaczynając oczywiście od połowy dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOOM BOOM BOOM !!!!

Jako ze prowadze relacje na 2 forach i tutaj powiedzmy ze mam troche lepszy odzew postanowilem oddac PIERWSZEJ osobie ktora odpisze w tym temacie VOUCHER na 5darmowych nasion przy zakupie za minimum 25Euro z royalqueenseeds, do wykorzystania 31/8/2020. Dostalem go dzisiaj i napewno do tego czasu nie skorzystam z niego.

 

Wiec kto pierwszy ten lepszy ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...