Skocz do zawartości
Tester

Co bardziej lubicie indoor czy outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Uprawa pod lampami jak i pod gołym niebem ma swoje różne plusy i minusy. W uprawie pod lampami przeważnie jakość kwiatów jest lepsza niż na outdoorze, chociaż gdy wybierzemy odpowiednia odmianę na outdoor możemy także uzyskać wysoką jakość suszu. Gdzie bardziej lubicie uprawiać konopie na outdoorze czy indoorze, a może tu i tu ?

                       Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubię jak jest sezon na outdoorze wręcz uwielbiam, bardziej niż na indoor, ale w ziemie też jest fajnie odpalić boksa i patrzeć jak rosną roślinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie indoor za to że w zimie mogę sobie uprawiać ziółko i outdoor wtedy mam za darmo energie słoneczną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na outdoorze co prawda jest fajna przygoda ale czasem jest on męczący wole jednak indoor 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie outdoor ale bardziej wolę indoor na outdoorze przewalone jest z tymi muchami i ogólnie owadami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

outdoor wolę zdecydowanie, nie miałem porównania z indorem ale chyba jednak outdoor lubię patrzeć jak w naturze rosną krzaczki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolał bym indoor ale jestem zmuszony robić outdoor, nie lubie najbardziej owadów i wężów (żmij, czy zaskrońców)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ta preferuje outdoor może jest bardziej uciążliwy i przypałowy od indoora ale więcej plonów można zgarnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oucie łatwiej o przypał a na indorze jeśli nie wie nikt  że uprawiamy krzaki to jesteśmy bezpieczni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie naprawdę trudno o dobrego spota. mam wrażenie, że miałem więcej szczęścia niż rozumu, ze cos z tego wychodziło. chodzi mi o bezpieczeństwo. chociaż bywało różnie. raz w połowie wakacji na mój spot wjechały buldożery i zaczęli równać  teren. poza tym uprawiam sezonówki , głównie z klonów, więc jeden rok = jedne zbiory. a box , to spokój i wygoda. ale trochę mało miejsca i  dużo większe wydatki. więc cały rok box plus parę małych , nie za bezpiecznych spotów (bez napalania się). poza tym w boxsie  w marcu, kwietniu uprawiam matki klonów na outa. gdybym musiał wybierać, to zostałbym przy boxie. dobry tytuł : "MATKA KLONÓW"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Tester Ja stanowczo indoor, to jest przyjemne i wygodne, a outdoor to męczarnia latanie na spota przenoszenie tam różnych rzeczy, owady, kleszcze, pokrzywy dają się we znaki. Ruszyłem z out bo nie miałem wyjścia, ale jak tylko go skończę to zacznę in, a nigdy więcej nie wybiorę się na out bo mam go serdecznie dosyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...