Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Dominika3 Dziewczyna i sadzi mary$ke? Nice... Duzo jarasz?

On 8/31/2019 at 7:46 PM, Dominika3 said:

Dziękuję za świetny i szczegółowo opisany artykuł. Tego właśnie szukałam ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieznana odmiana jedna z 13.05 druga 21.05 pytanie brzmi czy juz można,trzeba  lub powinno sie zaczac ja naginac trenowac bo boje sie ze jeszcze za wczesnie wiec prosze o podpowiedz ??

DSC01360.JPG

DSC01361.JPG

DSC01362.JPG

DSC01363.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być jak na pierwszy raz ? 😄

Złamał mi się jeden listek ten co jest najniżej od ziemi na łodydze . Wielki problem?

IMG20220606170800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Low Stress Training, dobry przydatny trening który pozwala roślince pod wpływem delikatnego stresu, wypuścić kolejne odrosty co z kolei, przekłada się na lepszy plon 🙂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny długi weg bo wlecą jeszcze pestki. @Wiesiu  a polecasz najpierw topping a potem lst ? Czy oba jednocześnie? Nastawiam się na dłuższy weg ponieważ czekam jeszcze na pestki. 

 

Będzie ogólnie 9 roślin w 11 l doniczkach. Poprzednie grow bez treningów i wyszło tak sobie więc teraz postanawiam zastoswac lst i topping .  Dam znać jak mi wyszło   🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...