Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LST na patencie.

Zauważyłem, że wielu początkujących ma problemy z pierwszym LST i boją się, że złamią łodygę dlatego wymyśliłem taki patent na to pierwsze wyginanie.

Nigdy nie widziałem takiej metody i myślę, że komuś może się przydać.

IMG_20201118_181940.jpg

IMG_20201118_181958.jpg

Mają 10 dni. Przesadzam do docelowych donic, blokuję łodygi drutem i obficie podlewam

IMG_20201118_182019.jpg

W małych doniczkach położonych na boku rośliny same wygięły się w stronę światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może ktoś skorzysta aczkolwiek lepiej od początku uczyć się normalnie robić treningi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik niby tak ale jak ktoś w małych doniczkach lubi zaczynać to tylko przykleić coś by się ziemia nie wysypała i tyle. Zresztą to było z nudów zrobione ?

Ja nie mam problemu z LST bo robię z wyczuciem ale jak ktoś się boi to może spróbować tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bimbrownik napisał:

@doominik niby tak ale jak ktoś w małych doniczkach lubi zaczynać to tylko przykleić coś by się ziemia nie wysypała i tyle. Zresztą to było z nudów zrobione ?

Ja nie mam problemu z LST bo robię z wyczuciem ale jak ktoś się boi to może spróbować tak

Czyżby tip pot Cie zainspirował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu szczerze to nic mnie nie inspirowało. Pierwszy raz sadzę w małych i tylko dlatego, że miałem resztę Light, a chciałem w Growmix robić. Pomyślałem, że jak już są w małych to spróbuję je na bok położyć i zobaczyć jak wyjdzie. Myślę, że całkiem spoko wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pomysl fajny -zolwik za to.

 ja od siebie bym dodał zeby ta dolniczke w poziomie obrócić kilka razy na boki - moje wyobrażenie mi podpowiada ze roślina niejako zatoczy kolo nad medium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bimbrownik napisał:

@Cieniu wtedy trzeba by było ją przywiązywać za każdym razem przy obrocie bo inaczej poprostu zmieni kierunek, odegnie się. 

nawet jeśli - to fajnie mogła by otoczyć dolniczke horyzontalnie, a po flipie FRU wszystko do góry.

ciekawe. bardzo ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/11/2020 o 18:30, Bimbrownik napisał:

LST na patencie.

Zauważyłem, że wielu początkujących ma problemy z pierwszym LST i boją się, że złamią łodygę dlatego wymyśliłem taki patent na to pierwsze wyginanie.

Nigdy nie widziałem takiej metody i myślę, że komuś może się przydać.

IMG_20201118_181940.jpg

IMG_20201118_181958.jpg

Mają 10 dni. Przesadzam do docelowych donic, blokuję łodygi drutem i obficie podlewam

IMG_20201118_182019.jpg

W małych doniczkach położonych na boku rośliny same wygięły się w stronę światła

 Uprawiam juz ponad 20 lat i pierwszy raz widze taki patent. Brawo za nieszablonowy sposob myslenia, podoba mi sie ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Z THC zamawiałem parę razy. Dla mnie legit sklep. "Mała" ma 3 tyg. I w sumie dobrze, że mała, bo nie chciałem dużej roślinki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...