Skocz do zawartości
Tester

Ogólne rozmowy o feminizacji, zdjęcia, opisy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
21 godzin temu, rafi0067 napisał:

Ja właśnie testuje ten feminizator za 8 dyszek

Witam, kupiłeś może ten ,,Silver Spray" reklamowany jako organiczny? Pytam, bo oglądałem to i nie ma na tym żadnego składu a żaden sklep, nie chcę podać składu a organiczne to, to raczej nie jest, bo z czego kurwa... ze śliwki mirabelki suszonej by to zrobili he he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, rafi0067 napisał:

razy pryskałem z 10. Na tą chwilę tylko końcówki włosków zrobiły się brązowe.

A okey, będę zaglądał efektow  ciekaw jestem... Znalazłem srebro koloidalne niejonowe 50 ppm za 14 zł i chyba kupię to na próbę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@rafi0067 Siemasz, i jak tam działa ten spray na feminizacje? Bo mój ni hujet, pryskalem 10 razy i żadnego efektu. Zmarnowalem tylko roślinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy Roślinka już powoli się kończy i nie ma tych męskich kwiatów. Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją więc albo za późno zacząłem pryskać albo średnio to działa.

Dam jeszcze szanse temu sprayowi i spróbuje drugi raz na nowej roślince tyle że będę pryskał przy pierwszych oznakach płci. Dam znać co z tego wyjdzie. Mam nadzieję że tym razem się uda bo ostatnie nasionko 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@rafi0067 No od razu jak płeć pokaże, bryzgaj suke tym środkiem heh...

W sumie nie wiadomo co to jest, bo składu nigdzie nie ma.

Ja kupiłem srebro koloidalne niejonowe, może musi być jonowe chuj wi. Azotan srebra ponac skuteczny jest, można kupić 5 gr i zrobić roztwór. 1gr na litr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...