Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie o kiełkowanie nasion

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem posiać automaty 3x northen light 1x white widow, 1x green gelato i problem mi sie pojawił juz przy kiełkowaniu. zrobiłem zgodnie z instrukcją, wsadziłem do szklanki (miały ciepełko 25stopni) na 24h. żadne mi nie pękły, wsadziłem do easypluga i podlewałem spryskiwaczem.było 89- 90 % wilg. 25 stopni. wsadziłem do podgrzewanego propagatora. tydzień czasu a tylko 1 mi wykiełkowała reszcie nawet pestki nie pękły. a nie wsadzałem głeboko 5mm.  i skończyły mi sie pomysły.  wie ktoś co zrobić żeby reszta też wykiełkowała??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@LiitlebigWeed no faktycznie pestka od nich na mojej fotorelce własnie jest Queen auto rqs . 12H w wodzie i do gleby i podlewam na oko aby nie zalac i wychodzi kazda mniej pierdolenia wiecej wyzwolenia one wiedza co robic ziemia to ich Bog . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje roślinki już powoli wychodzę ale kurde niestety lampa dopiero w drodze

Czy w takiej postaci roślinkę narazie wystawić na słońce czy raczej modlić się żeby lampa jutro dotarła? 
 

 

*To nie automat jak coś 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nasionko ak-47 auto noi dałem je do szklanki wody i po 8 godzinach opadło na dno 

Dałem do wacików nawilzonych wodą i nasionko lekko się  otworzyło  już na nastepny dzień ale od tego czasu mineły prawie 2 dni a nasionko wyglada tak samo jak wyglądało

A korzenek tylko lekko widać

Czy coś zrobiłem źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szybkie pytanko czy kiełkujecie w wodzie o wyregulowanym ph (6-7) czy nie zwracacie na to uwagi. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy cos tak przeczuwałem:) Dobra a moglbys mi jeszcze powiedziec jaki przeparat bylby do tego najodpowiedniejsz? Do tej pory używałem Biobizz Ph- organiczny regulator Ph ale postanowilem przerzucić sie na cos innego i zamówiłem GHE ph minus. Myslisz ze bedzie dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...