Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie o kiełkowanie nasion

Rekomendowane odpowiedzi

witam masz szybkie pytanko, nasionko wsadziłem do ziemi 4 dni temu i wyszło takie maleństwo jakieś ~6cm. Wszystko przebiega pomyślnie ? moje pierwsze sadzonki

Mam jeszcze dwa obok i są niższe dwa razy niższe niż ten ale mają trochę większe listki. Nasionka mam ak47 2.0 automaty od bulka. Potrzebna im jest jakaś suplementacja w tym stadium? Boję się o to że te listki są za małe i może być słabo później 😑 Roślinki z każdym dniem rosną w górę ale listki nie chcą się ruszyć z miejsca.

195822247_4001482273303151_5144838613170059606_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jaracz_boro napisał:

Potrzebna im jest jakaś suplementacja w tym stadium?

Nie

 

5 minut temu, jaracz_boro napisał:

Roślinki z każdym dniem rosną w górę ale listki nie chcą się ruszyć z miejsca.

Bo brakuje im światła 

 

Wysadzasz je na outa czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na out

 

Stoją na parapecie cały czas nie mam jak zapewnić im więcej światła

Pojawiły się liście wiatrakowe ale od wczoraj nie chcą urosnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato 2 idą konkretnie od wystawienia na słońce ta najmniejsza też ruszyła liście wypuszcza powoli bardzo ale idzie chyba będzie ok mam nawóz npk 7-4-6 kiedy go mogę lać ?

IMG20210602112700.jpg

IMG20210602112651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Karol napisał:

@Annigmato 2 idą konkretnie od wystawienia na słońce ta najmniejsza też ruszyła liście wypuszcza powoli bardzo ale idzie chyba będzie ok mam nawóz npk 7-4-6 kiedy go mogę lać ?

IMG20210602112700.jpg

IMG20210602112651.jpg

@Karol na tym 1 zdjeciu, nie wiem czy to jakies odbicie swiatla, czy koncowki lisci Ci zolkna? Jesli zolkna, to sprawdz ph ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karol alga grow jest na weg tylko jak ciągnie z ziemi to nie dawaj jak zauważysz jakieś zmiany oznaki niedoborów na liściach bo za dużo nawozów to tez nie dobrze spalisz roślinę i   Będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanko ten trening lst można robić czy za późno ? łodygi są już twarde mogą się złamać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...