Skocz do zawartości
Dom

Gelato Dream (34% THC) | Chocolate Haze | Future #1 (38% THC) | Critical XXL [ 600W HPS ]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak swoją spaliłam ostatnio to tak samo wyglądała w pierwszym dniu jak Twoja, później pousychaly liście, większość oderwałam.

20200710_101608.jpg

20200710_101606.jpg

Mogę zrobić zdjęcie bez lamp jak chcesz, po prostu rano mi się nie chciało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Farmerka said:

Ja jak swoją spaliłam ostatnio to tak samo wyglądała w pierwszym dniu jak Twoja, później pousychaly liście, większość oderwałam.

20200710_101608.jpg

20200710_101606.jpg

Mogę zrobić zdjęcie bez lamp jak chcesz, po prostu rano mi się nie chciało ?

Teraz mi to mówisz jak zdążyłem wykosić już pół krzaka,  wczoraj pisałaś że to ospa ?

Dziękuję wszystkim za pomoc , może rzeczywiście przeleje je dziś samą wodą a z nawozami na bloom wstrzymam się do 3 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom no sorry, ale dopiero ogarnęłam dzisiaj rano jak zobaczyłam że jeszcze ma te kropki na liściach, że mam dejavu bo gdzieś juz widziałam podobne, a później mi się przypomniało, że to tutaj u ciebie ? wybacz ??

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flowering stage

day 10 

 

20200710_201630.jpg

20200710_201701.jpg

20200710_201601.jpg

20200710_201832.jpg

 

20200710_201553.jpg

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, Farmerka said:

@Dom no sorry, ale dopiero ogarnęłam dzisiaj rano jak zobaczyłam że jeszcze ma te kropki na liściach, że mam dejavu bo gdzieś juz widziałam podobne, a później mi się przypomniało, że to tutaj u ciebie ? wybacz ??

Nie ma sprawy wybaczam , dla ciebie mała ogolilbym znacznie więcej niż pół krzaka ?

?

Edytowane przez Dom
Ps. Żartowałem , nie bierz tego na serio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić 

Po prawie 2 miesiącach walki udało mi się wreszcie ogarnąć problem z wysoką temperaturą w boxie , wiatrak wyciągający z filtrem węglowym jest teraz zamontowany osobno, lampa zaś chłodzona jest powietrzem pochodzacym z zewnątrz boxa , w efekcie czego udało mi się osiągnąć temperature o ponad 3 stopnie niższą

 

20200711_111839.jpg

20200711_113724.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Ja tam nie wiem , jestem tylko skromnym rolnikiem na 5 levelu , bez doświadczenia, ale na necie piszą że to za mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj 2 kolejne odżywki, biobizz bio-heaven i alg-a-mic , poczytałem troche o biobizzie na zagranicznych forach żeby lepiej zrozumieć jak działają ich nawozy oraz jak poprawnie je stosować. Moje roślinki zaczynają już kwitnąć, także zamierzam dziś zaryzykowac i potraktować je kolejną dawka nawozów, najwyżej zrobię flusha jak coś pójdzie nie tak. 

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...