Skocz do zawartości
Dom

Gelato Dream (34% THC) | Chocolate Haze | Future #1 (38% THC) | Critical XXL [ 600W HPS ]

Rekomendowane odpowiedzi

On 8/27/2020 at 6:18 PM, GRASFARMER said:

Jak już tak chcesz robić to dlaczego jest pół słoika wody i niewiem czy wiesz ale woda powinna być destylowana i codziennie zmieniana, ogólnie dla mnie to nie jest najlepszy sposób wolę tradycyjne suszenie. 

Tak , słoiki są wypełnione wodą aż po sam brzeg , wodę wymieniam raz dziennie i używam butelkowej z Tesco , nie posiadam destylowanej. Ja także preferuje tradycyjne metody curingu, aczkolwiek są to próbki które potrzebuje mieć gotowe jak najszybciej. Cały proces zajmuje 5-7 dni zamiast 3 tygodnie i jaranie wychodzi z tego naprawdę przyzwoite więc na testery/małą ilość w sam raz. Minusy to słaby aromat , moim zdaniem gorszy wygląd oraz zmniejszona objętość topów o jakieś 10% w porównaniu do tradycyjnej metody, za to moc podobno jest większą. 

Ogólnie co chwilę skubie jakieś  małe próbki z krzaków i testuje wszystkie możliwe sposoby suszenia w tym te na szybko a nawet wymyślam własne ? po czym porównuje smak, zapach, działanie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz właśnie 1 Gelato i 1 Future. Z Gelato zebrałem dzisiaj pierwszą w miarę porządną próbkę, za 2-3 dni będzie ready to wtedy się wypowiem, jak na razie było zbyt niedojrzałe i słabe żebym mógł jakkolwiek to ocenić. 

20200830_160838.jpg

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dom napisał:

@mikosz właśnie 1 Gelato i 1 Future. Z Gelato zebrałem dzisiaj pierwszą w miarę porządną próbkę, za 2-3 dni będzie ready to wtedy się wypowiem, jak na razie było zbyt niedojrzałe i słabe żebym mógł jakkolwiek to ocenić. 

20200830_160838.jpg

Ziomek za wcześnie to sciales, tutaj mało co jest poczekaj jeszcze cierpliwość się opłaca,

Nawet na próbkę to tam nic nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GRASFARMER lipa no nie ? ? A tak bardzo chciałem spróbować to Gelato juz ? na 1 bongo będzie , najwyżej dam dziewczynie i Ona zda raport. 

20200830_182157.jpg

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GRASFARMER @Lemonice13 jeszcze kawal drogi przed nimi wiadomo, ale wierz mi lub nie już pachną przepięknie w szczególności gelato, w którym można wyczuc owocowa nutę. Próbowaliśmy już future, chocolate i critical na takim "nie gotowym" etapie i niezle juz kopią. W każdym z tych 3 rodzajów jest coś ciekawego. 2 dni temu strasznie bolała mnie glowa i nic mi nie pomagało, próbowałam jarać chocolate i criticala, nawodnilam sie i najadłam, ale dopiero jak mój Zielarz podał mi future i mowil ze ma właściwości przeciwbólowe (co nie bardzo za mną przemawiało) to przyznam szczerze ze dosłownie 15 min później przeszło jak ręką odjął. Do tego mialam pozytywną faze, wszystko mnie zaczęło śmieszyć a do tego moja wyobraznia produkowała takie kosmiczne myśli w mojej głowie, ze nawet sama z siebie sie śmiałam ? bo moje pomysły bywały bardzo nierealne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemonice13 ja to tak naprawdę wymyśliłem wtedy z tymi właściwościami przeciwbólowymi ? ale głęboko wierzyłem że siła efektu placebo napędzana potęznym Future#1 cię uzdrowi ? i uzdrowiła , to najważniejsze ?

A nie,  jednak miałem racje ? to znaczy że moje niewinne kłamstwo jednak bylo prawdą?

Screenshot_20200830-221840_Samsung Internet.jpg

Pewnie dlatego że już to czytałem i utkwiło mi to gdzieś w pamięci 

Czyli muszę się z tego wyspowiadać czy nie? Bo teoretycznie to kłamałem ale w praktyce okazało się że mówiłem prawdę , tylko że jak to mówiłem to nie wiedziałem że to prawda, więc nie wiem teraz czy to się liczy jako grzech czy nie ☹️ 

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update 

11 tyg od przełączenia na 12/12 

Pierwsza kosa wjeżdża za 3 dni 

Jak na razie dojrzałe do zbiorów są tylko 2 chocolate hazy , 1 Critical i 1 future 

20200916_191806.jpg

20200916_191835.jpg

A tak to w sumie je zbieram na raty bo nie ma dnia żebym nie uciął jakiegoś topa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto Critical któremu się w ogóle nie spieszy i dalej sobie rośnie w najlepsze, wciąż masa białych włosków 

20200916_210641.jpg

20200916_211004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom Jak tam, doszedł już ten Critical? Coś tu cicho ostatnio, a ja wciąż czekam na ogłoszenie ostatecznego wyniku suchego i na ocenę Gelato i Future ?

Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie skosilem 8/9 krzaków i jest 513g suchego w słoikach 

Trochę mi się wakacje w Polsce wydłużyły i do tego teraz ta kwarantanna

20201024_115645.jpg

Nie licząc tego co już zjaralem i sprzedałem oczywiście ?

Jescze  tylko 1 Critical mi został do ścięcia 

20201024_115833.jpg

Co do działania to narazie się nie wypowiem , przez cały wypad w Polsce paliłem może z 3 razy i po powrocie każda jedna odmiana mnie zwala z nóg , muszę nabrać trochę toleracji żeby móc to ocenić i porównać, później wstawię jeszcze  dokładnie ile g z każdego krzaka było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom Jak oceniasz w działaniu, mocy, smaku i aromacie wszystkie odmiany? Zainspirowałem się tobą przy wyborze strainów, też mam u siebie Gelato Dream i Future #1 i chciałbym wiedzieć czego się mogę spodziewać po tym paleniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz future#1 jest bardzo mocny , instensywna bania , smak i aromat jest słodki i owocowy ale nie cytrusowy , jakbym miał to porównać to najbliżej do jakiś cukierków czy mamby. Gelato pachnie bardzo ładnie ale też nie wiem za bardzo do czego to porównać , może jakiś sok owocowy. W działaniu słabszy od Future , czuć tutaj znaczna przewagę genów sativy, zresztą Gelata poszły pod kosę po 14 tygodniach kwitnienia przy czym Future bodajże 11, Gelato wraz z Chocolate hazem się nadaje świetnie do palenia w dzień , Future jest już za mocny moim zdaniem ( mówię tutaj dla regularnych palaczy ) jak ktoś pali rzadko to nie ma co się sugerować , ja po powrocie z pl zapaliłem pół jointa z Gelato I mnie zmiotło . 

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom Już nie mogę się doczekać żeby spróbować, mam u siebie jeszcze Blackberry Moonrocks które super się zapowiada, z kolei Gelato nie chce coś rosnąć i mnie, wszystkie roślinki jakieś miałe i biedne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...