Skocz do zawartości
Dom

Gelato Dream (34% THC) | Chocolate Haze | Future #1 (38% THC) | Critical XXL [ 600W HPS ]

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik myślałem o tym, jak się nie wyrobie to zetne tuż przed wylotem, wstawię na suszenie do boxa z odpowiednią wilgotnością i wentylacja i jak wrócę to zrobię tak zwany dry trimming, dzięki temu zyskam na czasie parę dni , myślę że takim sposobem do mojego powrotu powinny być w sam raz, nie przesuszone i gotowe do trymowania i słoikowania, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych odmian które do tej pory próbowałem

Critical XXL - 3 dni water curing + 2 dni suszenia. Efekt - bardzo mocna bania po półtora bonga, zdziwiłem się bo teoretycznie to miała być moja najsłabsza odmiana ?
Dałem radę wypalić niecałe 2 bonga a wydawało mi się że mam wysoką toleracje ?Moją dziewczynę zmiotły 2 buchy ?
Zapach/aromat owocowy , nie zbyt intensywny że względu na water curing.

Chocolate Haze - 24h suszenia na sitku przymocowanym do końcówki rury wylotu ciepłego powietrza od chłodzenia lampy,
Dawka 1 małe bongo, efekt lekki i przyjemny, zwiększona kreatywnosc i chęć do pracy, palilem tuż przed napisaniem tego posta ? zdecydowanie przewaga genów sativy

Future#1
Suszony 10-12h na zasilaczu od lampy w brązowej kopercie , efekt intensywny ale nie nokautujący ,  wyraźnie wyostrzone zmysły i uczucie relaksu , raczej nie nadaje się do palenia w dzień

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiotły? To mało powiedziane ? nie palimy jakiegoś shitu na codzień, a wręcz przeciwnie, ponieważ godny towar jest na rynku, a ja tez nie jestem taką amatorką ?, ale ten critical to jakiś zabójca ?? banię miałam taką jak za czasów gimnazjum zaczynając przygodę w temacie po kilku wiaderkach ? wczoraj wzięłam ostatecznie z 3 buchy. Kręciło mi się w głowie, co mare minut lekko rozmazywał mi się obraz przed oczami (tak jak po lekkim przegięciu z alkocholem), miałam głębokie przemyślenia i co jest najlepsze - pamietam  do jakich wniosków doszłam ?? tak! Wpadłam na kilka niezłych pomysłów. ? ogólnie fizycznie i zewnętrznie mnie odłączyło, natomiast wewnętrznie miałam swój kolorowy świat ? narazie nie podejmę się kolejnej próby zapalenia, ponieważ sie boje ? trochę za mocna bania jak dla mnie ? 

Jeśli chodzi o smak i zapach to szczerze jestem zaskoczona tą metodą curringu. Aromat delikatny, a zarazem lekko owocowy. Smak również naprawde dobry. Lekki i przyjemny. 

Wybaczcie ? paliłam chocolate z moim Zielarzem ? stąd moja wylewność ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chocolate Haze 

Przed i po 3 dniach suszenia w pomieszczeniu z boilerem 

20200827_140928.jpg

20200827_140658.jpg

A tu już się robią nowe próbki ?

Future#1 i Critical 

20200827_141527.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minutes ago, Seba691 said:

@Dom to powinno być pod wodą i słoiki odkręcone z tego co mi wiadomo

3-5 dni w zamkniętym słoiku, wymieniając wodę raz na dobę lub 10-12h w otwartym słoiku/misce pod bieżącą wodą. Tak przynajmniej pisało. 

Sposób z otwartym naczyniem i bieżącą wodą jest dużo szybszy ale na taką małą ilość nie opłacalny .

Oto moja największa bestia Future#1

20200827_155645.jpg

20200827_155604.jpg

20200827_155808.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dom napisał:

Chocolate Haze 

Przed i po 3 dniach suszenia w pomieszczeniu z boilerem 

20200827_140928.jpg

20200827_140658.jpg

A tu już się robią nowe próbki ?

Future#1 i Critical 

20200827_141527.jpg

Jak już tak chcesz robić to dlaczego jest pół słoika wody i niewiem czy wiesz ale woda powinna być destylowana i codziennie zmieniana, ogólnie dla mnie to nie jest najlepszy sposób wolę tradycyjne suszenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...