Skocz do zawartości
Dom

Gelato Dream (34% THC) | Chocolate Haze | Future #1 (38% THC) | Critical XXL [ 600W HPS ]

Rekomendowane odpowiedzi

To mój ulubiony kwiat , jest trochę goły bo pobrałem od niego sporo klonów ?

 

20200707_225601.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie dwa.
To są moje elitarne rośliny do misji specjalnych,
W wolnych chwilach robię na nich różne eksperymenty , są w tym samym wieku co reszta ?

20200708_122057.jpg

20200708_123602.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka np czy to prawda że połamane kwiaty można kleić taśmą , ten z prawej to wgl jest mutant , sam się "stoppowal" bo przy wychodzeniu z ziemi niechcący urwalem mu kawalek liścia 

20200708_154246.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom Siema! Kozacko to wygląda. Pozazdrościć... 

2 pytanka :

Jaką masz temp od momentu przełączenia na kwitnienie? Nadal utrzymuje się tak wysoka? 

Czym ustalasz i sprawdzasz ph? 

Z góry dzięki i powodzenia! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Peka89 Siema , dzięki 

Temp. 27-29°C w dzień i 24-25°C w nocy , mam elektryczny miernik pH oraz pH+ i ph- od biobizz , reguluje do wartości 6.2-6.5 przy każdym podlewaniu. 

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zaatakowało mojego planta , wygląda mi to na jakaś infekcje , jeszcze niestety nie udało mi się tego zdiagnozować, może ktoś rozpoznaje ? 

20200709_181850.jpg

20200709_181844.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że względu na panujące warunki w boxie takie jak wysoka temperatura , bardzo duża gęstość , ryzyko pleśni a także żeby zatrzymać rozprzestrzenianie się choroby zmuszony byłem przyspieszyć proces defoliacji który miałem wykonać dopiero pod koniec 3 tygodnia kwitnienia , mimo to prawdopodobnie powtórzę caly ten proces za 12 dni tak jak planowałem. Tak to wygląda teraz (zdj wykonane tuż po goleniu)

20200709_200204.jpg

20200709_200833.jpg

@Dekiel nie wydaje mi się , nigdy nic tam nie spotkałem a oglądam rośliny i wyciągam z boxa dość często.

Ps. Odkryłem ze HPS parę sek po włączeniu emituje fajne białe światło , to dobra okazja żeby zrobić jakieś w miare normalne zdj jeśli jesteś wystarczająco szybki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dekiel nadmiar kropek na liściach ? pH zawsze reguluje przed każdym podlaniem , raczej nie wiem czym mogłaby się tak zatruć , dodam że to tylko kawałek jednego kwiata tak wyglądał i to tego co stał w rogu , wszystkie skażone liście odrazu usunalem i dałem go pod sam wentylator,  zobaczymy na dniach co z tego wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...