Skocz do zawartości
Karthez

Amatorskie szukanie spota + kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam trochę pytań, dla niektórych mogą być banalne lub głupie, ale to będzie moja pierwsza uprawa i mi zależy żeby wszystko picuś gracuś pizdeczka

1.  Gdzie polecacie mi iść szukać, bardziej w górę?, czy bardziej może na rogi?, myślałem żeby iść w górę tam gdzie są takie jakby paski (Czerwone kropki to zaznaczone miejsca gdzie już byłem i nie nadawało się do posadzenia z wielu powodów) + same iglaste drzewa gdzie byłoby bardzo mało dostępu światła, chyba las ten odpada
2.  Czy ten miernik PH będzie dobry? czytałem że to chińskie gówno i się bardzo szybko psuje https://allegro.pl/oferta/ph-metr-glebowy-kwasomierz-miernik-071000-browin-6571074071
3. Na początek doniczka 10/11L na 1/2 tygodnie będzie git? (Auto Mazar)

123123.PNG

Edytowane przez Karthez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo puzno startujesz z outem, a ten mienik do kosza.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karthez jak nie sprawdzisz terenu sam to nikt Ci nie powie, jak byś teraz wykiełkował automaty to może byś coś zebrał, trzeba się liczyć z tym że pleśń zapewne się pojawi gdzieś podczas kwitnienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, CheMsKuN napisał:

Bardzo puzno startujesz z outem, a ten mienik do kosza.

@CheMsKuN no nie miałem kasy na nasionka i ziemie i teraz na szybko muszę coś znaleźć 

 

6 godzin temu, Szym napisał:

@Karthez jak nie sprawdzisz terenu sam to nikt Ci nie powie, jak byś teraz wykiełkował automaty to może byś coś zebrał, trzeba się liczyć z tym że pleśń zapewne się pojawi gdzieś podczas kwitnienia 

@Szym no właśnie mam zamiar dzisiaj tam jechać obczaić, tylko się pytałem bo mógł ktos powiedzieć że np. "no widać że tam lasu nie ma i jakaś łąka jest i trochę drzew, to obczaj to miejsce, może trafisz" 

 

6 godzin temu, Aron napisał:

Ja tam czytałem, że strona południowa ma być odsłonięta. 

dzięki @Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...