Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

LUMATEK ATTIS 200W / 2x QUICK CRITICAL+ DINAFEM / 2x KALASHNIKOWA GREEN HOUSE SEEDS

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Szym napisał:

@Dobry_Człowiek! nie pisze tam?, ja bym przed ciemnią oprysk zrobił

Nie jest napisane kiedy. W internecie też nic nie ma. Ale juz spryskalem tym kwiaty i popełniłem błąd. Znalazłem artykuł w którym jest dokladnie opisane to co mi sie przydarzyło. Jest to gnicie topów od środka. I odradzają pryskanie roślin czym kolwiek podczas kwitnienia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Wlasnie w tym artykule odradzają pryskania czym kolwiek topow podczas kwitnienia poniewaz to jeszcze bardziej naraża roślinę na gnicie. Ja wycielem zgnite topy. I dopiero później spryskalem roślinę tym preparatem na pleche.  pogoda wczoraj dopisała bo w bixie mialem 50% wilgotności ale temperatura skoczyła do 30 stopni. Także rośliny trochę odpoczęły od wilgotności. W tym tygodniu na zewnątrz wilgotność największą była 98% a ja w boksie w nie moglem zejść poniżej 65%. A poczatek tygodnia w boksie min 75%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry ten materiał o którym mówisz nie nada się bo za cienki. Kolega wyżej używał materiałowych od Royal Queen Seed. W opisie jest że przepuszczają powietrze i ogólnie lepsze niż plastik. Zamówione 4 sztuki. Na kolejną niedzielę ruszam ze swoją FR ???https://www.royalqueenseeds.nl/growing/461-rqs-textiele-kweekpot.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Jamajczyk13 napisał:

I jak idzie?

Zadowolony z materiałowych doniczek od RQS? 

Dzisiaj dziewczyny poszły pod nożyce. Z doniczek jestem bardzo zadowolony. Wcześniej mialem inne materiałowe i przy podlewaniu woda wyciekała bokiem a w tych leci tylko dołem. 

58 minut temu, Seba691 napisał:

@Dobry_Człowiek! Jak trichomy? Nie powinieneś już robić kosy? 

Trichomy mleczne i pare bursztynów tak jak chciałem. Dzisiaj poszła kosa będę miał chwile to wrzucę pare fotek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dziewczyny poszły pod nożyczki w 9 tygodniu od przeleczenia. Trichomy w Kalashnikowa były przezroczysto-mleczne a w quick critical były mleczne i pare bursztynowych. 

Topy duże, zbite. najwiekszy top ma ok. 30cm. Oczywiście nie obyło się bez strat bo 3 duże topy byly zgnite od środka(Kalashnikowa)

Dziewczyny teraz suszą sie na siatce do suszenia. Temperatura 20 stopni, wilgotność 40%. 

Niewiem ile wyjdzie licze na jak najwięcej ? mokrego jest około 900g.

Już kiełkuje Critical od RSQ. Będzie następna fotorelacja. 

Jak wszystko pięknie wyschnie to napisze ile czego wyszło. Myślę że więcej critical pomimo mniejszych topów. 

 

 

20200927_123505.jpg

20200927_123533.jpg

20200927_123559.jpg

20200927_123741.jpg

20200927_123819.jpg

20200927_123842.jpg

20200927_124010.jpg

20200927_123946.jpg

20200927_123926.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

O to wyniki. 

Quick Critical+ od DINAFEM. z dwóch roślinek 140g suchego.

Kalashnikowa od greenhouseseeds 110g suchego.

250g wszystkiego. 

Critical był 4 tygodnie na wege i dał więcej plonu niż Kalashnikowa, która była 2 tygodnie dłużej na wegu. 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Spodziewałem sie coś około 170g. Wszystkie topy i topki twarde. Teraz leżą w słoikach i się kiszą ?

Quick critical+

 

20201003_141406.jpg

20201003_141305.jpg

Kalashnikowa 

20201003_141427.jpg

20201003_141324.jpg

20201003_141501.jpg

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.pisze tu bo widzę że jest kilka osób posiadajacych lub zamierzających kupić led lumateka.problem w tym że w instrukcji pisze ze nie można używać do tych lamp zwykłych timerow domowych.jak rozwiazujecie ten problem?czy raczej macie to w dupie?jeżeli to drugie to ile już działacie na tym panelu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...